grsail.com

Jeden rozmiar nie odpowiadające Wszystko

Edukacja - Jeśli chciałeś przeczytać na dany temat należy po prostu chwycić każdą książkę z półki? Najprawdopodobniej nie. Można by zapytać wtajemniczonych, którzy lubią i szacunku w danym obszarze pola lub tematu. Można by google temat, sprawdzić Amazon i może przeglądać kilka opcji w księgarni przed podjęciem decyzji o książce, że myślisz, że możesz oświecić. Dalsze badania przeprowadzone przed wyborze wyniki w lepszej zasobu w końcu.

Odżywianie - Czy zebranie 19 z najbliższych przyjaciół i każdy umieścić w $ 10 do dostać dostosowany plan żywieniowy z dietetykiem? To prawdopodobnie nie będzie działać bardzo dobrze dla ciebie jeśli wziąć pod uwagę różnice w gustach, alergie, umiejętności gotowania, harmonogramów, podróży i celów. Niektóre z Twoich znajomych będzie ok bez czekolady, podczas gdy inni będą robić wszystko, by tego w planie.

Medycyna - W przypadku kilku przyjaciół były cierpiących na różne przeziębienia, które wykraczają wokół tej porze roku pójdziesz razem i kupić jakieś lekarstwo luzem? Nie ma sposobu, by kiedykolwiek ktoś uważa to robi. Recepty są bardzo specyficzne dla jednostki, ich zdrowia, wieku, wielkości i dawki i są przeznaczone tylko do jednej osoby.

Jak z powyższych przykładów, chcemy mieć pewność, twój trening jest specjalnie do Twoich możliwości i celów. Mamy trochę czasu, aby określić, gdzie masz wcześniejsze urazy i rekompensat i przepisać odpowiednie ćwiczenia i ćwiczenia Ponownie ustawić i stabilizacji ciała. W miarę postępów w szkoleniu możemy zmieniać obciążenia, odstępy czasu odpoczynku, głośność i częstotliwość szkoleń wydobyć najlepsze wyniki za swoje wysiłki. Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z was łaskę i wolą ćwiczenia i wyciągów w stosunku do innych, więc staramy się znaleźć równowagę między tym, a to, co wiemy, aby były skuteczne. W całym procesie zapewnimy używasz optymalnej techniki i pracy, aby tuż pod progiem, mieszka trochę w zbiorniku do następnego.

Dlatego należy pamiętać, aby dokonać wyboru, które są tak charakterystyczne dla Ciebie, jak to możliwe, aby mieć jak najlepsze zdrowie.

Czekamy na wielki tydzień. Mam nadzieję, że masz lepsze jeden.

Chris
www.okanaganpeakperformance.com
250.212.2972