grsail.com

Jamie Woolf Autor Mom naczelny

Jamie Woolf Autor Mom naczelny
Jamie Woolf opowiada o swojej nowej książce Mom naczelnego.

Jamie Woolf jest autorem mamą naczelny, nowa książka, która oferuje porady i strategie dla pracującej matki. Niedawno rozmawiałem z Zakład Logiki Stosowanej dzieci o książce i jej filozofii na temat korzystania z umiejętności przywódczych w dnia na dzień rodzicielstwa.

Proszę opowiedzieć o sobie

Byłem konsultantem rozwoju przywództwa, organizacja od 25 lat. Pracuję w uniwersytety, szpitale, non-profit, a korporacje sprzyja dobrej przywództwa i pracy zespołowej. Mieszkam w Oakland z moim 11 i 15-letni córki i męża. Kiedy nie walczy chaos życia rodzinnego lub żonglerka wymagania pracy, jestem po górach, grać w tenisa lub zwijają się z dobrej powieści.

Co zainspirowało cię do napisania książki Mama naczelny?

Gdy miałem pierwsze dziecko 15 lat temu, zdałam sobie sprawę, że doprowadzenie umiejętności przywódcze do rodziców nie tylko ma sens, ale również wydawało się dobrym strategii przetrwania!

Jakie są najczęstsze frustracje, że rodzice doświadczenie?

My, rodzice kilka worriers. Ratujemy, overprotect i unoszą. Dobrą wiadomością jest to, że jesteśmy na nas. Martwimy się, że zbytnio martwić. Rzucenie zwyczaj martwić nie jest łatwym zadaniem. Inne frustracje: jesteśmy po prostu zbyt cholernie zajęty, ale w jaki sposób zarabiać na życie, dostać obiad na stole, zrobić pranie, tulić z naszych dzieci, i utrzymać przyjaźń, nie mówiąc już o małżeństwo, a nie być zajęty ?!

Jakie rady możesz zaoferować rodzicom za obsługę chaosu życia rodzinnego?

Dobre antidotum na niekończącą się chaos może wydawać sprzeczne z intuicją, ale tutaj to jest: realizować swoje marzenia bez rodzicielskich. Rozmawiałem z wystarczająco rodziców, którzy stracili cenne części samych siebie, gdy zajęty dbanie o potrzeby innych. To wydaje się być szczególnie ważne dla mam. W liderów coachingu, jedna z pierwszych lekcji uczę jest to, aby wykonać jak najlepiej i inspirować najlepsze w innych, trzeba cofnąć się od ciśnienia i pielęgnować siebie. Czy prowadzimy firmę lub przejazdy, kiedy nie odpocząć i skupić się na nas samych dla rodziców, nasza radość jest zbyt często przesunięte w uczucia oburzenia i stresu bezcelowym. A poza tym, jak można się spodziewać, aby nasze dzieci realizują swoje marzenia, gdy odroczenie własną rękę?

Czy masz jakieś inne informacje, które chcesz zaoferować?

Możesz rozwijać swoje umiejętności przywódcze, stając się świadomym swojego "mama" lub tryb rodzicielstwo stylu. Znając tryb pomaga wzmocnić swoje atuty i wydobyć najlepsze w siebie. Jest to również istotne, aby zrozumieć, w jaki sposób tryb rodzicielstwo może spalić na panewce, gdy jesteś zestresowany. Możesz wziąć uproszczoną ocenę z książki na mojej stronie internetowej Mom-in-Chief.com.

Innym kluczowym nieco rada - Kiedy tracisz perspektywę, koncentrując się na swoim "dużym obrazu celów rodzicielstwa" może złagodzić niepokój. Wyzwaniem jest, aby utrzymać większe cele w swoim umyśle, jak zerwać bitwy rodzeństwa, nalegać zadanie domowe zostanie zrobione, i znaleźć się pochłonęła zmartwień.

Zaczynam większość moich seminariów dla rodziców z pytaniem: Jakie są Twoje główne cele i podstawowe wartości w domu? Typowe reakcje obejmują:

  • "Chcę, aby podnieść pewność siebie dziecka."
  • "Chcę, aby moje dziecko przyczynić się do większego dobra."
  • "Mam nadzieję, że moje dzieci znaleźć pracę, która ma sens."
  • "Mam nadzieję, że moje dzieci znaleźć relacje, które są satysfakcjonujące."

Skupiając się na swoich celach big-obraz zmienia się ciężar codziennych troskach i wymagań bezwzględnych w coś więcej uplifting. Wyzwaniem jest, aby zachować ten mentalny obraz w swoim umyśle, jak utkniesz w chaosie.

Gdzie można dowiedzieć się więcej o Tobie

Możesz kupić moją książkę w księgarni lub Amazon. Ponadto, mam dwie strony: mama-w-ChiefandThe Leader nadrzędna. Po obu stronach, możesz zapisać się na mój newsletter, który Ja poślę okresowo. Oprócz mojej książki, mam rozdział w nadchodzącym książki nazywa odważny Rodzicielstwo pod tytułem "Jestem zmartwiony mam zbytnio martwić Ale Jak zatrzymać?" Abonentów do mojego biuletynu będą mogli pobrać elektroniczną wersję książki bez kosztów odważny Rodzicielstwo jest redagowany przez Amy Tiemann, autor Mojo mamy, i można o tym przeczytać na jej stronie internetowej:. Mojo mamą.