grsail.com

Jakie ubrania do noszenia na nogach Bent?

Jakie ubrania do noszenia na nogach Bent?
Czy kolana dotykać podczas spaceru? Czy istnieje przepaść między nimi, gdy youâ € ™ re stoi? Jeśli tak, jak z chudymi nogami kwasów tłuszczowych lub, co potrzebne jest, aby starannie wybrać swoją garderobę. Wybór odzieży zależy od braków youâ € ™ d chcesz ukryć. Bez względu na przypadek, ważne jest, aby wybrać odpowiedni długość spódnicy lub dla swojego stroju.

W co się ubrać w nogi wygięte na zewnątrz

Jeśli twoje nogi lekko na zewnątrz, zginania, długości do połowy łydki spódnica jest najlepszym rozwiązaniem, gdy prosto do kolan Spódnica jest najgorsze. Można również wybrać rozgorzał spódnice, spódnice gode i szerokie spodnie.

Ita € ™ s nie jest dobry pomysł, aby nosić capris, bryczesy i szorty bermudy z ugiętymi nogami na zewnątrz.

W co się ubrać z nóg zakrzywiony

Jeśli zginania nogi lekko do wewnątrz, co potrzebne jest proste lub flowy spodnie i długości do połowy łydki spódnice. Jeśli chcesz umieścić na krótszą spódniczkę, jak długość just poniżej kolana spódnicę, iść z ciemnych kolorów i wybrać rajstopy w pasujących kolorach.

Z nogi wygięte do wewnątrz, dona € ™ t chce bell-bottom jeans oraz dżinsy stretch i spodnie, legginsy lub inne krótkie spodnie.

Dona € ™ ts zgiętych nóg

Jest rzeczą oczywistą, należy unikać mini i obcisłe spódnice, zwłaszcza rozciągnąć jeansy i pionowy pasek rajstop.

Buty i Wysokie obcasy na ugiętych nogach

Zgodnie z ogólną zasadą, wysokie buty pięty i podeszwy płaskie buty podkreślają niedociągnięcia. Tak youâ € ™ d lepiej wybrać średnie obcas buty, jeśli masz zgięte nogi.