grsail.com

Jakie posiłki Japoński Chrząszcze?

Jakie posiłki Japoński Chrząszcze?


Dla ogrodników przeszkadzał tych szkodników, są zastanawiać "Co jada japońskie chrząszczy?" Istnieje kilka stworzeń, które jedzą te wszechobecne błędy, zarówno w ich larw i dorosłych etapach.

Jakie posiłki Chrząszcze w Ogrody japońskie

Następujące metody pomogą Ci w swoim dążeniu, aby uwolnić swój ogród japoński chrząszczy. Obszar mieszkasz w dużym stopniu będzie określić, które metody używane do kontrolowania tych szkodników.

Kaczki

Kaczki jeść japońskie chrząszczy. Jeśli mieszkasz w obszarze wiejskim można użyć tej metody wolnych od pestycydów ogród pozbawienie tych chrząszczy. Będą jeść zarówno larwy i robaki dorosłych. Minusem posiadania kaczki w ogrodzie jest to, że będą one depczą młode rośliny, a czasami je jeść, a także kopanie za pośrednictwem ściółkę w poszukiwaniu błędów i ślimaki.

Kaczki są łatwe w pielęgnacji, jeśli masz pokój. Wymagają one czworoboczna ogrodzony obudowy, a niektóre rasy trzeba mieć ich skrzydła obcięte, żeby nie odlecieć. Większość kaczki będzie również chcesz gdzieś pływać każdego dnia, takie jak chlor puli lub sztuczna stawie.

Spore Mleczna

Mleczna zarodników może być traktowane na ziemi w ogrodzie. Mleczna zarodników to choroba bakteryjna, która atakuje i zabija larwy. Ponieważ bakterie są wszechobecne, będą się rozmnażać i nadal zabijają larwy przez okres do 10 lat po początkowym application.Unfortunately, mleczno zarodników jest nieskuteczne wobec chrząszczy dorosłych. Na obszarach wiejskich, gdzie chrząszczy występują w ilościach, może być mleczno zarodników środki nieskutecznym ich kontrolować.

Nicienie

Nicienie atakują i zabijają larwy lub larw, ale mogą mieć również negatywny wpływ na wiele roślin ogrodowych. Większość ludzi nie będzie świadomie wprowadzają do swoich ogrodów nicienie chyba nienawidzą squasha i ziemniaki lub nie chce do ogrodu w konkretnym obszarze więcej.

Gregarine

Gregarine jest pasożytem, ​​który zabija japoński beetle w swoim naturalnym otoczeniu w Japonii i Korei. Ta forma kontroli badano w Stanach Zjednoczonych, ale okazało się, w dużej mierze nieskuteczne, ponieważ dorośli mogą łatwo latać i na terenach kontrolowanych.

Wskazówki dotyczące likwidacji japońskiej Chrząszcze

Nawet jeśli wiesz, co je japońskie chrząszczy, możesz nie mieć metody sugerowane pod ręką. W tym przypadku, jeden z najprostszych sposobów, aby pozbyć się chrząszczy jest ręcznie wybrać je z roślin i umieścić je w wiadrze z wodą z mydłem. Wodą z mydłem będzie je od latania, a oni w końcu utonąć w wodzie.

Japoński chrząszcze są przyciągane do najbardziej pachnących roślin, zwykle róże w ogrodzie. Będą one zazwyczaj gromadzą się w liczbach, a tym samym przyciągnąć jeszcze więcej ich rodzaju. Pozwoli to na łatwe dla Ciebie, na początku, aby je odebrać. Czujność spowoduje duży spłacić. Tak długo, jak sprawdzić dla nich każdego dnia na rośliny i dysponować nimi w wodzie z mydłem, będziesz na pewno zauważyć spadek ich liczby i ilość uszkodzeń roślin.

Pestycydy są skuteczne, ale czasochłonne

Wielu ogrodników i szkółek komercyjnych wykazały, że metoda wodą z mydłem jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów, aby pozbyć się japońskiego chrząszcza. Podczas korzystania pestycydy, takie jak sevin, trzeba będzie spędzić czas mieszania i przygotowania pestycydu, rozpylenie i czyszczenia później. W procesie można także zabić jakieś pożyteczne owady. Z tego powodu wiele osób uważa, że ​​woda z mydłem jest najtańszym i najszybszym sposobem radzenia sobie z tym problemem.

Profesjonalne pułapki klasy są również skuteczne sposoby radzenia sobie z chrząszczy, ale najlepsze dla ogrodników lub w szkółkach, które mają hektarów roślin. W przeciwnym wypadku, do małego ogrodu, chrząszcze mają tendencję do strefy, w dniu swoich ulubionych roślin i uniknąć pułapek w ogóle.

,