grsail.com

Jakie leki wpływają REM

Jakie leki wpływają REM


Jakie leki wpływają snu REM? Jeśli pacjent przyjmuje żadnych leków, może to być wywierania wpływu na jakość snu dostać. Jeśli sen nie jest w stanie wejść w REM, prawdopodobnie są to budzi się uczucie zmęczenia nawet po pełnym odpoczynek nocy. Problem polega na tym, że leki mogą łatwo powstrzymać się od wprowadzania głęboki sen.

Wiedząc, jakie leki wpływają REM

W wielu przypadkach, leki są za niezdolność osoby do prawidłowego snu. Leki są często przyczyną problemów ze snem. Niektóre mogą powodować senność, ale jeśli nie zasnąć, wciąż budzę się zmęczony. Spójrz na następujących rodzajów leków i ich wpływ na wszystkie rodzaje snu.

Leki przeciwdepresyjne

Leki przeciwdepresyjne są stymulatory, często pracuje na zwiększenie funkcji mózgu. Leki te są inhibitorami wychwytu zwrotnego serotoniny lub SSRI. Wspólne marki to:

  • Fluoksetyna lub Prozac
  • Sertaline lub Zoloft
  • Paroksetyna lub Paxil

Ludzie, którzy przyjmują te leki może wystąpić uczucie zmęczenia w ciągu dnia. Leki mogą zakłócać snu, zbyt. Leki przeciwdepresyjne są często stosowane w leczeniu narkolepsji lub ciężką senność w ciągu dnia. Może to wpływać na jakość snu w nocy.

Sympatykomimetyczne Używki

Sympatykomimetyczne używki są intensywne pobudzają centralny układ nerwowy. Te prace, aby wzmocnić efekt, że związki chemiczne w mózgu mają na osobę, aby pomóc utrzymać je na jawie. Niektórych z najbardziej powszechnych typów tych leków należą:

  • Pextroamphetamine lub Dexedrine
  • Methoylphenidate lub Ritalin
  • Pemolina lub Cylert
  • Metamfetamina lub Desoxyn

Ci, którzy te leki mogą mieć ciężki czas zasypiania. Kiedy nie zasnąć, walczą o pozostanie w fazie REM i nie-REM snu głębokiego. Kiedy człowiek przestaje wykonywać te leki mogą być bardzo zmęczony. W niektórych przypadkach, że pragną snu REM.

Diuretyki

Diuretyki usunięcia płynu z organizmu. Istnieje wiele typów tych leków. Ponieważ działają one w celu usunięcia nadmiaru sodu i płynów z organizmu, mogą zakłócać sen REM tylko dlatego, że są konsekwentnie wstawania w nocy w celu oddania moczu. Ponadto, wiele z tych tabletek prowadzić do niedoboru potasu. Może to prowadzić do nocy skurcze nóg i bólu. Ponieważ człowiek nie może pozostać na tyle śpi długo, REM i ogólnie cykl snu jest zagrożona.

Klonidyna

Klonidyna jest specyficzny rodzaj leku, który jest stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego i zatrzymać głód nikotyny w niektórych ludzi, którzy chcą rzucić palenie. Lek działa poprzez działanie na komórki nerwowe, które odpowiadają neuroprzekaźnikiem noradrenaliny. W ciągu dnia, może czuć się zmęczony i zmęczony nawet po pełnym odpoczynek nocy. Jednak lek ten może zakłócać sen REM. Możesz być w stanie wprowadzić snu REM prawidłowo. Inne problemy związane z tym lekiem to koszmarów nocnych niepokój, a nawet budzi się zbyt wcześnie i nie mogąc zasnąć.

Leki z alkoholem

Niektóre leki zawierają alkohol. To jest wspólne z leków na kaszel w szczególności. Jednakże, leki te typowo powodują tłumienie snu REM. Alkohol w ogóle jest lek, który może mieć wpływ na zdolność jednostki do wejścia i pozostania w fazie REM prawidłowo.

Inne Leki zakłócanie REM

Podczas uczenia się, co leki wpływają snu REM, ważne jest również, aby wziąć pod uwagę następujące leki i ich wpływ na sen człowieka.

Jakie leki wpływają REM

  • Leki z kofeiną: bez recepty i na receptę leków wytrzymałościowych, które są leki przeciwbólowe lub leki zmniejszające apetyt dla często zawierają kofeinę. To stymuluje blokuje działanie adenozyny. Adenozyny pomaga promować senność. Ci, którzy mają za dużo tego mediacji przed snem może nie być w stanie wprowadzić snu REM.
  • Beta blokery beta blokerów są: ważnym lekarze narzędzi użyć, aby pomóc w leczeniu nadciśnienia tętniczego, dusznicy bolesnej i arytmii. Jednak leki te często powodują nocnych przebudzeń. Mogą też promować bezsenność u niektórych osób.
  • Niektóre leki przeciwhistaminowe: uspokajające, leki przeciwhistaminowe szczególności mogą zakłócać snu REM. Są to leki przyjmowane do walki alergie. W ciągu dnia mogą powodować senność. Jednak leki te mogą również prowadzić do problemów ze snem oraz w nocy.