grsail.com

Jaki procent Darowizny na cele charytatywne

Jaki procent Darowizny na cele charytatywne

Strony podobne Charity Navigator są bardzo pomocne w pokazując, jaki procent dawania idzie na wsparcie misji organizacji non-profit, w przeciwieństwie do kosztów administracyjnych. Niektóre organizacje non-profit mogą mieć sporo nad głową, ale według strony oceny charytatywne, jeśli spędzasz więcej niż 33,3% ich całkowitego budżetu na narzut, organizacja po prostu nie spełniające swoją misję.

Jak działa ulubionych miłości mierzyć?

Według Charity Navigator następujące organizacje charytatywne są bardzo popularne z darczyńcami. Czy wiesz, ile pieniędzy wydają na rzeczywistej programowania?

Amerykański Czerwony Krzyż

Do-gooders na Amerykański Czerwony Krzyż zrobić dobrą robotę wydatki pieniądze podczas oddawania. Udaje im się utrzymać wydatki administracyjne na mniej niż 5% ich całkowitej napowietrznych i spędzają 92,1% swoich dochodów na rzeczywistych programów, które korzystają społeczności. Czy to CPR nauczyciel, lub zarządzanie kryzysem podczas następstwie katastrofy, Czerwony Krzyż stawia swoje pieniądze do dobrego wykorzystania.

World Vision

Około 85 centów za każdego dolara oddania do World Vision idzie pomóc zlikwidować ubóstwa na całym świecie. Choć nadal są znacznie poniżej wartości referencyjnej 33%, mają tendencję do wydać więcej na zbieranie funduszy od innych organizacji charytatywnych. Niemniej jednak, jeśli wykorzenienie ubóstwa jest Twoją pasją, World Vision ma dobrą pracę ze swoimi dolarów.

Lekarze bez Granic

Ci dzielni ludzie na Lekarze Bez Granic iść do najbardziej opłakanych warunkach, aby przynieść uzdrowienie innych. Twoje pieniądze dobrze wydane tu: około 86 do 89 centów z każdego dolara dać idzie do wspierania ogólnej misji.

Niewidzialne dzieci

Być może słyszeliście o niewidzialne dzieci trochę niedawno. Jest to grupa, która wyprodukował film Kony 2012, i zaczął bardzo udanej kampanii social media do szerzenia świadomości. Celem grupy jest wykorzystanie mediów i działań społecznych zaprzestania wykorzystywania dzieci-żołnierzy w Ugandzie, głównie poprzez promowanie świadomości Josepha Kony'ego, przywódcy LRA. Grupa spędza około 80% swoich darowizn na finansowanie tego celu.

American Cancer Society

Prawdopodobnie jeden z najbardziej znanych organizacji charytatywnych, American Cancer Society ma na celu edukowanie i wspieranie wysiłków badawczych w celu wsparcia i poprawy jakości życia tych, którzy walczą z rakiem. Miłość spędza około 59 centów za dolara na programy, które bezpośrednio wspierają swoją misję. Ten jest niższa niż zazwyczaj dobrze oceniane charytatywnych; Jednak jest to również miłość, która wymaga więcej nakładu pracy niż większość w zakresie obiektów i urządzeń badawczych. Należy również zauważyć, że ACS nie posiada znaczny budżet na wydatki administracyjne, ale nie spędza około 34% Fundraisingu rocznie.

Wielkie charytatywne To wydawać pieniądze Well

A te mogą nie być najpopularniejsze organizacje non-profit, Poniższa lista organizacji charytatywnych wie jak uzyskać najwyższy zwrot z ich dolarów. Mniej niż 10% narzutu, te organizacje charytatywne będą spędzać 90% lub więcej pieniędzy, które oddawania na rzeczywistych towarów i usług, które wspierają ich zadania.

 • Greater Chicago Food Depozyt
 • Oregon Bank Żywności
 • Conservation Fund
 • Daj Kids World
 • Save the Children
 • UNICEF

Organizacje charytatywne z wieloma napowietrznych

Aby uznać za miłość, która spędza swoje pieniądze dobrze, przynajmniej 66,6% wszystkich darowizn powinien przejść bezpośrednio do programów, które wspierają misję organizacji charytatywnej. Chociaż te organizacje charytatywne spaść dobrze w tej wytycznej, że mają tendencję do naliczania większe obciążenie i koszty administracyjne, niż w niektórych innych organizacji charytatywnych. Poniższe popularne charytatywnych spędzić 20 do 30 centów na oddanej dolara kosztów ogólnych i administracyjnych.

 • Ochrona Przyrody
 • World Wildlife Federation
 • CARE
 • Oxfam America
 • Natural Resources Defense Council

Organizacje charytatywne, które spędzić 30% lub więcej na Overhead

Jeśli zależy Ci głęboko, że większość pieniędzy idzie na korzyści sprawie bezpośrednio, to są organizacje charytatywne, które warto dalej badać przed dokonaniem wpłaty. Następujące organizacje charytatywne spędzić co najmniej 30 centów lub więcej dla każdej oddanej dolara na takie rzeczy jak narzut, kosztów administracyjnych i pozyskiwania funduszy.

 • George Bush Presidential Library Foundation
 • Fundacja Alzheimera Ameryki
 • Centrum kablowa
 • Gildia Blind żydowski
 • Amerykańska Drukarnia dla Niewidomych

Wpłać Mądrze

Czy Twoją pasją jest sztuka i tapiry w dżungli, nie jest organizacją charytatywną, która chciałaby umieścić wykorzystać swoje ciężko zarobione dolary. Wybierając miłość może być na chybił trafił, chociaż, jeśli nie wykonać badania. Na szczęście, nie tylko istnieją grupy charytatywnej watchdog, ale organizacje charytatywne są również zobowiązani do złożenia określonych dokumentów do publicznego wglądu.

Zasoby Watchdog charytatywne

Oprócz Charity Navigator, istnieje kilka innych grup, którzy po prostu bezstronności zbierać informacje i przedstawia go do rozpatrzenia darczyńców. Jednego z następujących środków jest dobrym miejscem do rozpoczęcia, jeśli bierzesz pod uwagę rozdawanie pieniędzy:

 • CharityWatch - Amerykański Instytut Filantropii wypuszcza z tej strony internetowej, że ceny setki organizacji charytatywnych w ich relacjach finansowych. Jeśli znasz nazwę swojej miłości, wyszukiwanie będzie dużo łatwiejsze.
 • Guidestar - Guidestar zbiera 990 formularzy i innych publicznych danych finansowych dla wielu organizacji charytatywnych. Koncentruje się ona na interfejs wspólnoty, który pozwala pozostawić komentarz o konkretnych organizacji charytatywnych, jak również.
 • Daj Cóż - Daj Cóż opinie setki organizacji charytatywnych oprócz daje wytyczne w zakresie przeglądu non-profit, nie może jeszcze oceniany.

Pytania można zadać

Jeśli okaże się, że miłość chcesz dać nie zostały jeszcze ocenione w witrynach strażniczych, można zająć się ich zdobyciem siebie. Zadać następujące pytania, gdy jesteś badania, aby pomóc Ci w dawaniu:

 1. Czy rzeczywiście miłość non-profit? Można to sprawdzić, szukając jej 990. Informacja ta zazwyczaj znajduje się na stronie charytatywna alarmowego; jednak można również odwiedzić, przyznając Alliance w Better Business Bureau, aby zobaczyć, czy coś zostało zgłoszone do miłości. Należy zauważyć, że instytucje religijne, takie jak kościoły i synagogi zazwyczaj nie muszą złożyć 990.
 2. Czy są skargi na praktyki na cele charytatywne za? Ponownie, ta informacja jest łatwo znaleźć na stronie internetowej, przyznając Alliance.
 3. Czy materiały marketingowe organizacji charytatywnej wyraźnie stwierdzić problemu i wyjaśnić, co robią, aby pomóc? Uważaj na cele charytatywne, którzy drone na temat problemu, ale fail stwierdzić, co robią, aby mu pomóc.
 4. Zapytaj organizację jaki procent darowizn przejść do rzeczywistości wspierać programy w miejsce kosztów ogólnych i administracyjnych. Uważaj na cele charytatywne, który mówi 100% z dotacji na wsparcie przyczyny. Po tym wszystkim, nie musi być przynajmniej niektóre napowietrznych.

Poinformowani Filantropia

Dokonywania świadomych wyborów jest najlepszym sposobem, aby upewnić się, że dolar idzie wspieranie przyczyny, że mocno zależy. Aby dodatkowo zapewnić, że pieniądze są dobrze wydawane na przyczyny, że jesteś pasjonatem, za wolontariat swój czas i talent, więc można zobaczyć, co dzieje się z pierwszej ręki, od darowizny dolara do realizacji programów i usług.