grsail.com

Jak zwiększyć dachu nachylonym

Nachylenie dachu struktury jest zwłaszcza kąt nachylenia dachu. Nachylenie jest reprezentowany przez stosunek centymetrów, w którym wznosi się prostopadle do dachu każdego z 12 cm, że przemieszcza się on w pozycji poziomej. Częściej większe struktury takie jak budynki mogą używać 04:12 nachylenia, ale mogą zmieniać się w zależności od potrzeby i wymagania konstrukcji.

Dachy z wyższych zboczach mają wiele zalet dla budynków, w szczególności w obszarach, gdzie opady podwyższonym może być w najwyższym szczytem. To pomaga w zapewnieniu, że opady śniegu lub dowolną ilość deszczu nie gromadzą się na dachu i zwiększenie niebezpieczeństwa wycieku. Dodaje również więcej miejsca w budynku, w którym dodany obszar jest potrzebny do celów magazynowych. Poza tym, wyższe stoki są wykorzystywane do ich wartości estetycznej, dodając do piękna architektonicznego konstrukcji.

Jest rzeczą oczywistą, że o skok większy dachu może być dużo bardziej kosztowne niż w standardowym nich. Jeśli jesteś zainteresowany zwiększenie nachylenia dachu, oto kilka kwestii, o których warto pamiętać:

  • Podwyższenie nachylenia dachu oznacza, że będzie budować dach nowiutki. Usuwanie starego, zależy wyłącznie od Ciebie. Zaletą utrzymanie starego dachu jest to, że oferują dodatkową ochronę Twojego dachu. Z drugiej strony, masa może być zbyt trudna do całkowicie wspierany przez ścianach. Poświęć trochę czasu, aby poważnie rozważyć swoje możliwości przed rozpoczęciem projektu.
  • Określić dokładną wysokość, w którym chcesz podnieść swoje nachylenie dachu. Miejsce szelki na każdej stronie szczytu dachu, który będzie łączyć się z długością przestrzeni byłoby chcesz podnieść dach. Aby utrzymać szelki prostopadle, skorzystać z pionu bob. Twoje szelki, będzie o wiele łatwiejsze do określenia odpowiedniego kąta, gdzie można wyciąć się kończy rafterâ € ™ s. Skorzystaj z boku jednego z szelkami, aby znak na odcinku drewna. Przejdź do cięcia pod kątem i mieć to jako szablon do cięcia postępowania w sprawach trzeba będzie zrobić.
  • Upewnij się, że można skorzystać z odpowiedniego V usztywniania, aby być w stanie pomieścić nowy dach. Twoje krokwi musi być ustawiony na centrach około 16 lub 24 cali, wycięte z drewna około 2x6. Na lumberâ € ™ s boku korony musi być zawsze na wierzchu lub z Loada € ™ s kierunku.

Podwyższenie nachylenia dachu może to być najlepszym rozwiązaniem, jeśli szukasz, aby dodać więcej izolacji do domu, jak również. Robi to na własną rękę może być dość trudne jednak, nawet jeśli masz jakieś doświadczenie. W przypadku wątpliwości, należy skonsultować się z ekspertami w zakresie doradztwa.

Także, to zawsze dobry pomysł, aby uzyskać materiały z miejsc, w których inne dekarzy zawodowych uzyskać ich. To jest bardziej praktyczny, ekonomiczny, a będziesz w stanie zadać kilka pytań, które mogą pomóc Ci w projekcie dachowych.

Nie spiesz się, gdy robisz to. Nie spiesz się, a praca wykonywana przypadkowo może stworzyć poważne problemy w przyszłości.