grsail.com

Jak zrozumieć współpracowników stylu pracy i zachowania

Każdy z nich jest wyjątkowy i każdy z nich jest inny. Istnieją dwa ustawienia społeczne, gdzie trzeba współdziałać w całym swoim życiu. Ustawienia te są formalne szkole i miejscu pracy. W miejscu pracy, które są wymagane do tworzenia harmonijnych relacji ze współpracownikami, by stać się produktywnym członkiem.

Typowy zawodowego lub pracownik biurowy spędza około ośmiu do dziewięciu godzin w biurze. Z tego ogromna ilość odmierzania czasu w pracy, to jest bardzo ważne, aby ustalić atmosferę pracy, który jest przyjemny i za wolne od konfliktów, jak to możliwe. Czy nie byłoby wspaniale, gdyby rzeczywiście cieszyć się widząc kolegów i pracy z nimi? Jednym ze sposobów na to jest od ich zrozumienia, ich styl pracy i ich zachowanie. Jeśli szukasz sposobów na to, oto kilka kroków how:

  1. Doceniają różnorodność wśród różnych ludzi. Wiedz, że studenci mają różne style uczenia się (na przykład, niektórzy uczniowie uczą się lepiej, gdy czytają lekcje sam, podczas gdy niektórzy uczniowie osiągają lepsze wyniki w grupach), tak jak pracownicy biurowi dorosłych mają różne style pracy i zachowania. Pierwszym krokiem do zrozumienia współpracowników jest oczywiste, że nikt nie musi podążać dokładnie te same metody, które następują podczas pracy. Doceniam, że różnorodność zwykle produkują więcej kreatywności i innowacyjności pracy niż gdyby każdy po standardowych procedur. Jeśli jesteś szefem działu zespół, można obserwować mocne i słabe strony każdego członka i delegować zadania odpowiednio.
  2. Poświęć trochę czasu wiązania ze swoimi współpracownikami. Choć oczywiście chcesz, aby skoncentrować się na wykonywanie pracy, należy pamiętać, że część swojej skutecznością w pracy będzie zależała od tego, ile rapport masz z kolegami. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku ciągłego współdziałania i pracy zespołowej jest koniecznością, aby to osiągnąć. Czy kiedykolwiek słyszałeś terminu "ostrzenie piły"? To odnosi się do jakiejś przyjemne i relaksujące działań, które pomogą Ci naładować baterie i sprawi, że bardziej wydajni w pracy. Jednym ze sposobów, aby naostrzyć piłę jest po prostu porozmawiać i wypić kawę z kolegami. Poza tym to może pomogą Ci naładować baterie, będzie to również pomóc dowiedzieć się więcej o swoich współpracowników i zobaczyć je w innym świetle. Trudno być zły na swoich kolegów, jeśli wiesz o swoich dzieci i ich rodziny; będzie prawdopodobnie rozpocznie zobaczyć je nie tylko jako ludzi w pracy w mundurach, ale również jako rzeczywistych ludzi z unikalnych osobowości i doświadczeń.
  3. Weź kilka testów osobowości. Jeśli jesteś zainteresowanych, a jeśli twoi koledzy zgadzają się, można zrobić kilka testów osobowości, po prostu dla zabawy, tak by poznać nawzajem swoje style pracy. Tak naprawdę nie muszą być ściśle naukowa, ale może służyć jako zabawy działalności wiążącej, jak również. Niektóre przykłady testów osobowości internetowych można wziąć za darmo można znaleźć w chatterbean.com, www.queendom.com i personalitypathways.com.
  4. Bądź uważny. Obserwując, jak współpracownicy wykonywać, nie oznacza, że ​​powinieneś stać się osądzać i plotki. Bądź uważny z celem dowiedzieć się więcej o tym, jak najlepiej koordynować i współpracować z kolegami. Czy oni mają tendencję do pozostawiania rzeczy w ostatniej chwili? Są one bardziej skuteczne, jeśli są podane szczegółowe instrukcje, jak coś zrobić, czy są one w lewo, aby robić rzeczy po swojemu? Przez milczeniu obserwując styl pracy współpracowników ", że będziesz w stanie dostosować sposób pracy z nimi.

Nie masz go! Są to tylko niektóre ze sposobów, można dowiedzieć się więcej o swoich współpracowników i rozumieją ich styl pracy. Pamiętaj, że może to pociągać za sobą pewnego wysiłku od Ciebie, ale o bardziej pokojowego środowiska pracy na pewno będzie warto dla Ciebie w końcu.