grsail.com

Jak zrozumieć Therapy Akupunktura

Terapia akupunktura jest bardzo popularną alternatywą dla zachodniej medycyny. W wielu badaniach przeprowadzonych na akupunkturze stwierdzono, że jest to skuteczne leczenie zapalenia kości i stawów, indukowanego przez chemioterapię nudnościami, astmy, bólu pleców, bóle cyklach menstruacyjnych, niestabilność pęcherza, oraz migrenowymi bólami głowy. Istnieje również kilka informacji, które mogą pomóc w terapii akupunktury z bólem przewlekłym i z narkotyków uzależnień.

Jeśli rozważasz próbuje terapii akupunkturą lub są po prostu ciekawy temat, Poniżej kilka informacji o tym, jak zrozumieć terapii akupunkturą.

  1. Leczenie Akupunktura ma całe ciało, w tym umysłu i ducha na konto. Jest to określone jako medycyny holistycznej. Medycyna holistyczna uważa, że ​​ból głowy, na przykład, jest objawem większego problemu.
  2. Leczenie Akupunktura uważa, że problemy zdrowotne, takie jak bóle kręgosłupa lub bezsenność spowodowana jest qi (chi lub ki) będącą z synchronizacji. Qi jest przepływ energii życiowej w przyrodzie i ciała. Praktycy akupresury wierzę, że kiedy qi nierówne, choroba występuje. Lekarze mówią, że za pomocą akupunktury akupunktura przynosi energię organizmu do większej harmonii, dzięki czemu organizm do przejęcia procesu gojenia.
  3. Nawet jeśli czujesz się zdrowy, terapia akupunktura może być dla Ciebie; jest on przeznaczony nie tylko jako lek, ale jako leku zapobiegawczego too.
  4. Terapia akupunktura poprawia przepływ qi przez stymulację punktów akupresury z ciśnieniem, ciepło (Moxibustion), igieł i, ostatnio, energię elektromagnetyczną. Badania wykazały, że stymulowanie punktów akupresury faktycznie powoduje uwalnianie substancji chemicznych i hormonów, takich jak endorfiny.
  5. Ciało ludzkie ma setki punktów akupresury ("Tsubo" w Japonii), które w większości nie są stosowane w terapii akupunkturą. Punkty te są związane z meridianów. Południki są "kanały", że qi prowadzi przez. Po rozerwaniu południki, przepływ qi jest zatrzymany lub spowolniony i choroba występuje. Stymulowanie akupresura punkty napraw uszkodzeń w meridianach.
  6. Praktyków akupunktury znaleźć punkty akupresury, wiedząc o tym, gdzie są one anatomicznie. Istnieje wiele wykresy w książkach akupunktury, aby pokazać lekarzy, gdzie punkty są. Dokładne położenie punktu na konkretnego pacjenta charakteryzuje się niewielką depresję, niewielkie zmiany temperatury skóry i zmiany "przylepności" na skórze. Jeśli punkt akupresury jest wciśnięty, pacjent zwykle mówi obszar jest inna niż w innych miejscach na jej ciele. Akupresury punktów (po naciśnięciu) mogą czuć mrowienie lub oferty, lub pacjent może wystąpić ogólne uwalnianie energii.
  7. Lekarze twierdzą, że akupunktura akupunktura jest skuteczna w leczeniu wielu schorzeń, w tym zapalenia stawów różne, astmę, bóle pleców, bóle głowy, wysokie ciśnienie krwi, problemy ginekologiczne i płodności, reumatyzm, rwa kulszowa, wrzody, i ogólnych warunków emocjonalnych uczuć unhealthiness.
  8. Książki czytać: Aby uzyskać więcej informacji na temat akupunktury, przeczytaj japoński Akupunktura klasyczna: Wprowadzenie do Meridian Terapii Shudo Denmei, The Art of technik akupunktury Roberta Johns i znalezienia efektywnych punktów akupunktury przez Denmei Shudo, Shudo Denmei i Stephen Brown. Te książki wyjaśniają jak terapia akupunktura działa, podaje informacje na temat punktów akupresury, i wyjaśnia, jak akupunktura może pomóc poprawić jakość swojego życia.