grsail.com

Jak zrozumieć swoją Pomiar krzywej bazy soczewek kontaktowych

Jak zrozumieć swoją Pomiar krzywej bazy soczewek kontaktowych

Pomiar krzywej bazowej jest używany do określenia odpowiedniego rozmiaru soczewki kontaktowej należy kupić. Krzywizna bazowa jest wielkość soczewek kontaktowych, które jest prawo pasuje do rogówki. Wiedząc to ma kluczowe znaczenie, tak, że będziesz w stanie uzyskać odpowiedni rodzaj soczewek kontaktowych dla Ciebie. Nie mając prawo kontaktu pomiar soczewki mogą drażnić oczy i może spowodować więcej problemów oczu dla Ciebie.

Twój okulista daje pomiar krzywej bazowej w recepty. Najwięcej razy, będziemy chcieli kupić soczewki kontaktowe w Internecie, tak aby wonâ jesteś € ™ t muszą tracić energii i gazu idzie do sklepu okularów. Można kupić miękkie soczewki kontaktowe online, jak długo, jak wiesz, że masz pomiar krzywej bazowej i masz receptę z tobą.

Oto kilka wskazówek, jak zrozumieć swój pomiar krzywej bazowej na podstawie recepty:

  • Prawy i Lewy oczu. Po pierwsze, trzeba określić pomiarów dla prawej i lewego oka. Skróty, które muszą zwracać uwagę na receptę są OD i OS. Pomiary w ramach OD lub oka Dexter są dla prawego oka i pomiar pod OS lub oka Sinister są dla lewego oka. W niektórych wymagań, RE jest stosowany dla prawego oka i LE służy do lewego oka.
  • Krzywa bazowej. Krzywa zużycia bazowa jest także wskazano na receptę. Trzeba będzie znaleźć BC lub kolumnę BCR. BC dla krzywej podstawowej i BCR służy do promienia krzywej bazowej. Poszukaj w tej kolumnie, aby określić rozmiar bazy krzywej, która jest dla rogówki. Przez wiedząc kontakcie wielkość krzywizny soczewki, będzie można kupić odpowiednie soczewki kontaktowe.
  • Miękkie i twarde soczewki obiektywu. Istnieją dwa rodzaje soczewek kontaktowych, które można kupić. Pierwszym z nich jest soczewka kontaktowa oraz drugi jest trudne do soczewek kontaktowych. Lepiej, aby uzyskać miękkie typ soczewek kontaktowych, ponieważ nie jest sztywny i może opływać lub krzywą gałki ocznej. Do twardych soczewek kontaktowych, krzywizna bazowa musi być tak dokładne, jak to możliwe, ponieważ ten typ nie jest tak elastyczny. Jeśli nie uzyskać dokładny odczyt swojej krzywizny soczewki bazowej, może skończyć się obiektywem o niewłaściwym rozmiarze, który podrażnia oczu.
  • Podstawa Rozmiar Curve. Krzywizna bazowa jest mierzona w milimetrach. Jest to numer na receptę, które wynosi zazwyczaj od 8 do 10 mm. Niektóre marki miękkich soczewek kontaktowych są zwykle sprzedawane tylko z jednym rozmiarze, natomiast twarde soczewki kontaktowe są w różnych rozmiarach.

Oto kilka szczegółów, które można wykorzystać do zrozumienia krzywej podstawowej swojego soczewek kontaktowych. Soczewki kontaktowe są w różnych rozmiarach, marek i nawet kolory. Możesz wybrać z asortymentu bazowych kolorach, tak, że będziesz miał różne kolorowe oczy. Niektórzy ludzie nawet użyć estetyczne soczewki kontaktowe używać do imprezy, bale przebierańców i innych imprezach.