grsail.com

Jak zrozumieć i radzić sobie z Anger

Jak zrozumieć i radzić sobie z Anger
Jak pracować, aby stać się bardziej świadomym, identyfikacji nasze uczucia może być trudne biznesu. Gniew jest różnej jakości, i ma znaczący wpływ na nasze relacje rodzinne, szczególnie gdy jest problem z zarządzania gniewu.

Zrozumienie Gniew

Gniew jest skomplikowane emocje. Ita € ™ sa mechanizm obronny i uczucia, a ita € ™ s często towarzyszą inne uczucia, takie jak strach i niepokój.

Gniew jest często w reakcji na sytuację, w której te uczucia są zrozumiałe, tak jak wtedy, gdy ktoś jest nadużywane lub naruszone. Ponadto, gniew i fizjologiczne reakcje na stres wydają się występować razem.

Aby jeszcze bardziej skomplikować, dona € ™ t nawet być zły na sytuację, która jest przed wami, aby czuć się zły. Przez cały dzień, może być sytuacji, w których myśl, słowo, przedmiot, obraz lub obraz, albo sposób ktoś się uśmiecha może wywołać uczucia gniewu.

Wyzwalacze są rzeczy, które przypominają o pamięci, coś w przeszłości, co się wydarzyło. Jeśli masz nierozwiązane uczucia gniewu, wydarzenia te mogą i mają wpływu na dzisiejszy stan emocjonalny, a nawet swoje obecne relacje.

Radzenie sobie z gniewem

Gniew może zdarzyć się w różnych sytuacjach, dzięki czemu można dostosować, jak radzić sobie z gniewem być odpowiednie do sytuacji.

Spowolnienie

Po pierwsze, trzeba zwolnić, niezależnie od sytuacji, o ile, oczywiście, jesteś w drodze do obrażeń ciała. Dla większości innych sytuacjach, gniew nie wpływa na myślenie, więc zdolność do rozumowania poprzez sytuacji może być zmieniony.

Nawet jeśli wydaje się prowadzić gniew ludzi do działania i jest częściowo podświadoma reakcja, musimy starać się jak najlepiej, aby zwolnić i wziąć kilka głębokich oddechów i walczyć z odruchowej reakcji, który pochodzi z gniewu.

Zidentyfikować źródło Anger

Czy twój gniew w reakcji na niesprawiedliwej sytuacji, która jest przed Tobą? Czy może ktoś powiedzieć coś, co przypomina klientowi o nadużycia ojca?

Jeśli można zrozumieć, co wywołało gniew, a następnie będzie można zrozumieć, jeśli ita € ™ sa obok zdarzenia, które cię zdenerwować, czy coś się dzieje w tej chwili, że sprawia, że ​​czujesz ból, boi, nadużywane, albo jak youâ € ™ Nie jesteś leczony sprawiedliwości.

Radzenie sobie z gniewem

Wiedząc, że są źli i uznając swój gniew, to duży krok do osiągnięcia, zwłaszcza jeśli zostały tłumiąc gniew.

Po uspokoić się w dół, biorąc kilka głębokich oddechów (biorąc głęboki oddech pomaga włączyć mechanizmy twojego bodyâ € ™ s, aby przywrócić bodyâ € ™ s równowagę fizjologiczną po twoje ciało staje się podkreślić) lub nawet usunięcie się od sytuacji, a robi coś innego (na przykład w ogrodnictwie lub pracuje), pomyśl o tym, dlaczego jesteś zły.

Na przykład, może ktoś zaznaczyć cię coś on powiedział lub zrobił, ale dona € ™ t bardzo wiem, dlaczego na początku. Szanse są, trzeba będzie spróbować prześledzić to z powrotem, więc wiesz, co pamięć wywołał.

Są chwile, w których może to być zrozumiałe jest zły, takie jak Twoje dziecko aresztowany. Należy jednak kontrolować swój gniew, nawet w tej sytuacji, ponieważ zła sytuacja może się zawsze gorzej.

Ćwicz swoje umiejętności

Zrozumienie, gdzie twój gniew pochodzi i uczenie się to kontrolować to umiejętność, wiele osób boryka się z. To zajmuje dużo determinacji i praktyce. Nauczyłeś się, jak chodzić, i nauczył się mówić, więc można to zrobić również, szczególnie w prawym kierunkiem. Jeśli masz jakiekolwiek problemy czynienia z gniewem, udających się do doradcy lub psychologa jest wielkim krokiem w dobrym kierunku.

Dziękuję za przeczytanie.