grsail.com

Jak zrobić z kapturem Look Vintage

Bluza lub kurtka z kapturem jest podstawą odzieży dla wielu ludzi. Ita € ™ s wygodne, praktyczne i mogą być modne podczas noszenia prawidłowo. W tych dniach, zabytkowe wygląd jest, ponieważ mają więcej ubrań rocznika osobowość, że coś zupełnie nowego i off szafie. Można jednak w rzeczywistości fałszywe zabytkowe wygląd przez odpowiednio niepokojące nowe ubranie.

Jeśli masz Bluza thatâ € ™ s wciąż stosunkowo nowe, ale youâ € ™ d jak to wiek trochę, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby osiągnąć wygląd. W kilku prostych i łatwych krokach, można uzyskać nowe kapturem patrząc jak ita € ™ s miał lepsze lata.

Herea € ™ s jak zrobić rocznika kapturem wygląd.

  • Pobierz Bluza które lubisz. Wybierz element, który chcesz pracować. Jeśli youâ € ™ re boi się go wypróbować z drogim kawałkiem, możesz eksperymentować z czymś więcej pierwsze niedrogie. W ten sposób, masz trochę praktyki, w jaki sposób się do tego zabrać i nie kończy się psują całkiem dobry kawałek ubrania.
  • Umyj go w słonej wodzie. Pobierz miednicę i wypełnić go wodą i około szklanki gruboziarnistej soli. Zanurzyć kurtkę z kapturem, w tym przez dzień lub dwa. To pomoże znikną odzieży.
  • Prać z jakimś wybielaczem. Jeśli chcesz osiągnąć smugi i inne wyblakłe plamy lub przebarwienia na bluzy, wrzuć to do pralki z jakimś wybielaczem. Chlor wybielacz spowoduje nie tylko plamy wybielania, ale także zużywają się włókna kurtki. Upewnij się, że dona € ™ t umyć pozycję z innymi ubrania, które dona € ™ t chcesz niebezpieczeństwie lub wszystkie inne elementy w praniu może ulec uszkodzeniu.
  • Piasek się łokciami i projektowania z przodu. W przypadku prawidłowo zużyte wygląd, należy użyć trochę papieru ściernego i natrzeć na łokciach kurtki. Pomyśl o obszarze, które zwykle są noszone w dół, takich jak barki, łokcie i przedniej projektu. Czy to trochę w czasie, lub może się zakończyć, że dziurę w ubraniu.
  • Fade ubranie się w słońcu. Inną techniką można zrobić, aby cierpienie kawałek ubrania jest pozostawienie go na słońcu. Promienie Suna € ™ s znikną kolory odzieży, dzięki czemu wyglądają starsze i zużyte. Gdy się na clothesline, odzieży będzie również rozciągnąć i pociągnąć, co dodatkowo zwiększa ita € ™ s zużyte wygląd. Jeśli dona € ™ t chcesz to się stało, położyć płaszcz na płaskiej powierzchni do wyschnięcia.

Po zakończeniu niepokojących swoją bluzę, youâ € ™ ll być zadowoleni z wyników. Jeśli masz inne części garderoby youâ € ™ d jak starzeć się trochę, możesz zrobić to samo. Metody te będą również pracować również w tworzeniu t-shirty i dżinsy wyglądają rocznika. Ita € ™ s najlepiej zrobić to w wolnych stopni, dzięki czemu można osiągnąć tylko odpowiednią równowagę w trudnej sytuacji bez coś spojrzeć tak, jak powinien być używany jako szmata zamiast.