grsail.com

Jak zrobić własną meble rustykalne

Pokój wyposażony w meble w stylu rustykalnym posiada takie naturalne poczucie ciepła, komfortu i piękna. Rustykalne meble wykonane z dzienników, laski, gałązek, gałęzi i innych produktów związanych z drewnem, które są cięte, gięte i ukształtowanych w dekoracyjne meble. Chociaż można kupić ten meble z drewna dla rzemieślników i kupców, dlaczego nie spróbować tworzyć własne? Tworzenie własnych rustykalne meble nie tylko pozwala zaoszczędzić na kosztach mebli, ale także zabawa, nagradzanie hobby robić w wolnym czasie. Może nawet potencjalnie zarobić trochę pieniędzy, jeśli zdecydujesz się sprzedać je zainteresowanych nabywców.

Jeśli jesteś naprawdę zainteresowany w budowaniu własne meble, będą potrzebne, aby rozpocząć odpowiednie narzędzia. Najbardziej istotne narzędzie potrzebne do uzyskania tego atrakcyjnego wyglądu ręcznie robione meble nazywa Ośnik. Ośnik zasadniczo ostrze z uchwytem z każdej strony. Stosowany jest w celu usuwania kory off wybranych dzienników, patyków i gałęzi. Inne podstawowe narzędzia obejmują frezy tenorowe i bity dłutowanie. Kosiarka tenor zaokrągla końce dzienników i kije i nieco dłutowanie jest podłączona do wiertarki ręcznej i jest używany do tworzenia okrągły lub kwadratowy otwór, który odpowiada wcześniej wyciąć tenor, po którym dwa kawałki powinny pasować do siebie idealnie, jeśli zrobić prawidłowo. Klej do drewna jest również konieczność wzmocnienia cały kawałek i sprawiają, że trwała do użytkowania przez długi czas. Istnieją inne konkretne narzędzia potrzebne, ale wszystkie one różnią się jak wziąć na różne projekty.

Meble rustykalne jest o sztukę można zrobić wygląd ręcznie. Czasami jest to nawet lepiej, aby meble wyglądają niedokończone, więc uważają to przy wyborze drewna do projektu. Suche drewno z martwych drzew, które wciąż stoją szeroko znalezione najlepsze drewno do pracy z. Będą one charakterystyczne znaki pozostawione gdy Kora jest odcięty, najlepiej przy użyciu długich uderzeń z Ośnik. Częstym problemem często spotykanych w stojących martwych drzew jest to, że naprawdę nie wiem, jak długo drzewo nie żyje, więc pozostawiając możliwość jakiegoś zgniliznę, która nie może znaleźć, dopóki nie szlifowane drewno dół i otwory, dzięki czemu można z ładnym kawałkiem drewna opałowego. Zielony drewna może być również używany użytkowany i pozwolił czas do wyschnięcia, ale suche drewno zawsze będzie najlepszym rozwiązaniem.

Teraz, po wybraniu właściwego drewna do pracy, istnieją dwie metody usuwania kory. Pierwsza metoda jest nazywany po prostu peeling, podczas obierania dziennika, można zdjąć z niej korę z Ośnik, ale nie będzie oczywiste, że są płaskie utworów pozostawione które wskazują, gdzie Ośnik wcześniej plasterki. Kolejna metoda nazywana jest skip-peelingu, który jest, gdzie niektóre z kory jest usuwana, pozostawiając niektóre obszary ciemniejsze, wewnętrznej kory, które dadzą kawałek bardziej rustykalny i wyglądają.

Teraz, gdy wiesz, jak prawidłowo przygotować dzienniki i kije, można rozpocząć pracę nad projektem. Istnieje ogromna ilość projektów mebli tam, wymienione na stronach internetowych oraz w książkach, takich jak furnituredesignideas.com. Możesz również przeszukiwać Google Images dla "meble rustykalne", aby zobaczyć zdjęcia z obrazów, które można skopiować. Gdy znajdziesz, przeczytać o szczegółach i specyfiki projektu i dowiedzieć się, jakie materiały będą potrzebne, jaki rodzaj drewna i innych aspektów i rozpocząć pracę na pierwszym kawałku.