grsail.com

Jak zrobić własną Claymore Miecz

Wykonywanie Claymore miecz w domu wymaga dużo czasu, cierpliwości i brute-siły. Musisz również kilka podstawowych narzędzi kowalstwa i zasilania w kształtowaniu miecz, nerwy i twardnieje stali i dodać elastyczność. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w kowalstwa tutaj są podstawowe kroki do podejmowania miecz jak Claymore.

 1. Kup kawałek blachy, wystarczająco gruba na miecz, około ¼ cala grubości lub kawałek starej sprężyny. Sprawdź lokalne sklepy złomem i złomowiskach. Sklep może nawet być w stanie wyciąć blachę do żądanej szerokości i długości. Nie trzeba wprowadzać go do dokładnej długości 55 cali. Wybierz jeden, który nie jest zbyt zardzewiałe. Blacha jest lepsze dla początkującego od piórowy jest zakrzywiona i mogą mieć trudności z dostaniem go prosto.
 2. Szkic projektu miecz z rzeczywistych pomiarów na papierze. Długość trzpienia powinna być wielkość swoich dwóch pięści plus jeden cal. Zaznacz długość od drugiego końca czynnego. Posmak przez długi miecza powinno rozpocząć się szeroko jako ostrze i zwęża się nieco do kwadratu końcówki.
 3. Przenieść swój projekt na metalowym pasku z grzywny czuł znacznik końcówki. Dobry rozmiar będzie ¼ cala o 2 cale na 48 cali. Narysuj dwie linie wzdłuż środka metalu o ¼ cala od siebie, aby zaznaczyć środek tarczy, a obszar, gdzie fazowania ostrze rozpocznie kształtować.
 4. Uchwyt metalowy pręt w imadle i kształt końcówki z mieczem młynka dysku. Jeśli nie masz szlifierki na dysku, a następnie trzeba będzie używać szorstkich plików metalowe do kształtowania końcówek miecza. Zrób to samo z drugim końcem do kształtowania tang. Wiertarka równomiernie rozmieszczone trzy małe otwory w środku trzpienia.
 5. Następną rzeczą do zrobienia jest, aby ukształtować metalowy pręt, aby uzyskać kształt i nadać mu siłę. Idealnie jest, gdy mają długą kuźnię koryta lub piec do ogrzewania metalu w sprawnych części 6-calowych. Trzeba mieć kowadło i młot sanki około 9:56 funtów młotkiem metal do formy. Alternatywą dla kuźni jest latarka cios. Ciepło i funta, aż pojawi się miecz do właściwego kształtu i są fazowane krawędzie.
 6. Kolejny proces nazywa wyżarzania, które uczynią miecz miękkie i łatwiejsze do kształtu i szlifować. Odbywa się to przez ogrzewanie całości paska, a następnie pozwalając na powolne ochłodzenie przez owijanie go z materiałem izolacyjnym, aby spowolnić proces chłodzenia. To może trwać 24 godziny przez proces wyżarzania do zrobienia.
 7. Jesteś teraz gotowy do mielenia miecz na krawędzi ostrza i ostatecznego kształtu punktu. Miecz w uchwycony w imadle, żeby go uspokoić. Chroń miecz z zębami imadła z pewnym bawełny. Grind krawędź miecza pod kątem 45 stopni przy użyciu szlifierki dysku.
 8. Utwardzić metal poprzez ogrzewanie miecz w bardzo wysokiej temperaturze. Zanim to zrobisz, wypełnić wysoki bęben z zimną wodą i umieścić go pod okapem lub zwis. Slip długość sznurka lub grubego drutu w jednym z otworów na tang. Po miecz został podgrzany, zawiesić je na okapie i natychmiast zanurzyć miecz w wodzie. Ma to na celu szybkie schłodzenie metalu i utwardzić się. Zawieszanie miecz pionowo będąc zanurzone w wodzie zapewnia, że ​​miecz jest prosta.
 9. Hartować metalu przez ogrzewanie miecz w znacznie niższej temperaturze niż ta stosowana do jej utwardzenia. Być może trzeba będzie powtórzyć ogrzewania i wody chłodzącej (hartowanie) proces dać elastyczność miecz. Po obróbce cieplnej, część miecz jest zakończona.
 10. Strażnik głowica mogą być wykonane z dwóch kawałków blachy i zacięciem do formy w celu dostosowania krzywej miecza. Szlifować krawędzie kawałków metalu i dać jej zaokrąglone końce. Otwory na krawędzi tych elementów. Sandwich miecz tylko od punktu, w którym kształt trzpienia zaczyna się i nitu, dwie części w celu zamknięcia końców. Być może trzeba będzie użyć kleju epoksydowego metalu do uszczelniania niektórych luk. Jeśli znasz kogoś, kto może lutować części dla Ciebie, że byłoby świetnie. Tanim rozwiązaniem jest zastosowanie dwóch sztuk uchwytów szafek metalowych. Możesz dodać dekoracyjne touch do miecza, wybierając te z ozdobnymi wzorami.
 11. Rękojeść może być wykonany z okrągłego kawałka litego drewna rowkowana środku pomieścić trzpienia. Możesz mieć jeden zrobione w sklepie tokarki. Można również użyć dwóch kawałków półksiężyc z twardego drewna, i przykręcić je do tang. Duże okrągłe kołki podzielone na pół może być również wykorzystanie. Lepiej jest użyć twardego drewna na wytrzymałość i trwałość, a zajmie się ciężar miecza, bez podziału.

Pamiętaj, że tego typu miecz nie jest zabawką. Należy zachować ostrożność, jeśli go obsłużyć. Krawędzie są ostre i można wyciąć. Jako dowód początkowego sukcesu w kowalstwa, jak o wyświetlanie swój pierwszy Claymore miecza na ścianie, gdzie ludzie mogą zobaczyć i podziwiać go?