grsail.com

Jak zrobić Trailer Film

Celem zwiastuny filmów jest dla marketingu. Pokazano fragmenty filmu pomoże podnieść przewidywanie z bywalców kina i ustali, czy woleliby oglądać, czy nie. Dlatego wiele przyczepy muszą być bardzo twórcze i ciekawe, jak powinno to dobry punkt sprzedaży. Przyczepy są do podkreślenia tego, co jest dobre z filmu i bagatelizować swoje wady. Należy prawidłowo skonfigurować, dając widzom szczyt obietnicy z filmem, ale w tym samym czasie utrzymanie ich przewidywania, co powinni spodziewać, powinni obejrzeć cały film.

Poniżej znajdują się najistotniejsze punkty do rozważenia przy tworzeniu fantastyczny zwiastun filmu:

1. Jak z filmów, przyczepy powinny również posiadać początek, środek i koniec. Nie jest konieczne, aby umieścić naczepy w scenorysie więcej, mimo że może to być zalecane, ponieważ sprzyja to skrócić czas pracy. Musisz mieć podstawowe pojęcia, co powiedzieć publiczności. Musisz być w stanie toe linii między pozwalając im zrozumieć ten film, nie dając się zbyt wiele.

2. dobra przyczepa posiada następujące elementy obecne, aby być w stanie przekazać wiadomość doskonale:

  • Klipy z filmów. Oczywiście, jest to najlepszy sposób, aby go sprzedać. Wybierz dobre zdjęcia i dialogu; wyłowić najlepsze sceny, aby zachęcić publiczność i przekonać ich, aby go obejrzeć.
  • Masz głos lektora. Czasem mogą być użyteczne; Czasami nie jest to konieczne. W przypadku, gdy masz zamiar za pomocą głosu przez, upewnij się, że jest dobrze słyszalny i odpowiednio sformułowana. Upewnij się także, że linie z tych głosowych przeniesień nie są bardzo długie.
  • Mają efekty dźwiękowe i muzyka. Elementy te podwoić emocje z przyczepą, jak to określa tempo nim. Musisz jednak być decydującym o wyborze muzyki, jak wybranie złego będzie go zniszczyć.

3. Czy oprogramowanie do edycji poręczne i mistrz jak to jest używane. Oprogramowanie do edycji jest pełna mnóstwo funkcji. Pomoże to uczynić przyczepy dużo bardziej ekscytujące, wizualnie. Wielu niezależnych filmowców polegać na oprogramowanie do edycji, aby ich filmów. Z oprogramowania do edycji, można w zasadzie wykonać następujące czynności, między innymi:

  • Wyciągnij klipy z filmu lub splatać i umieścić go razem.
  • Ustaw harmonogram tak, że masz przepływ przyczepy.
  • Animowanie tekstu i grafiki.
  • Czas muzyka i efekty do scen i skonfigurować swój rytm.
  • Nagrywać głos lektora.
  • Edycja, ponownego cięcia i zmiany.

4. Po zakończeniu zwiastun filmu, możesz wykazywać te pierwsze dla wybranej liczby osób, aby uzyskać informacje zwrotne. Użyj tego, co mówią ci to poprawić lub cofać, a następnie powrócić do edycji oprogramowania zrobić niezbędne zmiany, dopóki nie są spełnione zostały wykonane dobrze.

Kiedy to wszystko się skończy, będzie można sprzedawać to do szerszej publiczności lub wysłać go do klienta do zatwierdzenia.