grsail.com

Jak zrobić spersonalizowany Memorial Świeca na wesele

Wesela są specjalne okazje przeznaczone na wydatki z przyjaciółmi i bliskimi. Jednak, jak śmierć jest również częścią życia, czasami ludzie tracą swoich bliskich, nawet przed stwierdzeniem, że specjalne, inne ważne. Dla tych okazjach, pomnik świec mogą być wykorzystane w celu upamiętnienia tych, których się traci.

Pomnik świeca jest sposobem na zapamiętanie swoich bliskich, którzy już odeszli przed dzień ślubu. Rzeczywiście można tworzyć własne spersonalizowane świecę, aby pokazać, że nie tylko uważali nawet po śmierci, ale także, że będzie jeszcze bardziej wyjątkowy mieć tak wspaniałe dekory w ceremonii ślubnej.

Oto kroki, aby stworzyć swój własny i tani pamiątkową świecę.

Przygotować materiały. W przypadku tego projektu, trzeba zwykle klej, nożyczki, długopis, papier, taśma dwustronna, świeca i świecznik (która jest korzystnie, jasne, przezroczyste Szklany cylinder). Będzie trzeba także welinowego papieru oraz LED światła herbata świecę lub małe regularne świecę.

Stwórz swój projekt. Pierwszy projekt swój projekt na kartce papieru. To może być łatwiej zrobić projekt na komputerze, gdzie można po prostu wpisać nazwę zmarłej ukochanej. Na przykład, można powiedzieć: "Na pamiątkę ..." Jednak Ideą element nowości jest, aby to osobiste i niepowtarzalne, więc najlepiej byłoby, gdyby projekty i pisma zostały wykonane ręcznie. Pamiętaj, aby to proste i eleganckie, bo przecież to na wesele. Nie powinno być tak kolorowe, że będzie przyciągać uwagę większości ludzi, ale powinny być tylko kolejny dodatek do już pięknej okazji.

Dodaj zdjęcie. Jest to opcjonalne. To może być już zbyt wiele, chociaż, ale potem znowu może być również dobry sposób na zapamiętanie tych, którzy odeszli w bardzo ważnym wydarzeniu jak ten. Jest to także kolejny sposób co najmniej pozwalając ci, którzy nie spotkałem osoby te dojrzeją co oni wyglądać, a nie tylko czytanie nazwę.

Wypróbuj go. Wydrukuj papier. Spróbuj owinąć wokół szklanego cylindra. Upewnij się, że pasuje do cylindra. Jeżeli występują przekroczenia części, wyciąć je. To jest czas, kiedy możesz zmienić i wprowadzić niezbędne zmiany. Zaraz po ten sposób, że papier będzie również służyć jako wzorzec dla innych cylindrów szklanych.

Ostatnie poprawki. Ostateczne arkusze, które mają wzór na nich muszą być drukowane na papierze welinu. Każda praca Kalka musi być owinięty wokół szklanego cylindra i umieść go w taki sposób, że wszystko, co potrzebne jest, aby użyć dwustronnej taśmy do klejenia dwa końce razem. Byłoby to również wygląda dobrze zawiązać tasiemki wokół każdego cylindra szklanego. Sugestie dla kolorów byłoby białym i srebrnym, również w zależności od tematu ślubu.

Lekkie to do góry. Włóż świecę LED wewnątrz szklanego cylindra i zobaczyć jak to świeci się na indywidualną pamiątkową świecę.