grsail.com

Jak zrobić ręczne Corsages

Mały stanik, który można nosić na nadgarstku lub noszony w jednej ręce jest nowoczesna odpowiedź na dużym kwiatów układ, że gdy pokryte pół kobiece piersi. Te delikatne układy są doskonałym uzupełnieniem prostego zespołu. Stwórz własną stanik ręki w domu z zaledwie kilku prostych krokach.

Materiały:
2 róże, które uzupełniają strój
2 łodygi liści
2-3 małe wypełniacze kwiaty w jasnych kolorach
Kwiatowy taśmy
Drut Floral
Nożyce do cięcia drutu /
Elastyczna taśma

  1. Przygotuj kwiaty. Wyciąć pędy do nie więcej niż 3 "długości. Może trzeba będzie usunąć niektóre długości później, w zależności od układu.
  2. Grupa dwie róże i skleić je razem. Trzymaj mocno łodygi razem i owinąć taśmę kwiatowe wokół łodygi, aby je zabezpieczyć.
  3. Dodaj mniejsze kwiaty. Te wypełniające kwiaty pomóc w ukryciu wynika z róż i dodać trochę głębi swojego projektu. Umieść jeden kwiat nieco niższą niż dwóch róż, aby pędy są pokryte. Bezpieczne wynika z taśmy. Ułóż inne kwiaty wypełniające wokół róż w projektowaniu swojego wyboru.
  4. Dodaj liści. Użyj taśmy do zabezpieczenia liści na górnej i dolnej lub prawej i lewej stronie kwitnie stanik. Liście pomóc ramka kwiaty na mały bukiet.
  5. Korzystanie nadgarstka jako przewodnik, cięte na długość elastyczna. Owiń wokół nadgarstka i cięcia do potrzebnej długości.
  6. Bezpieczne elastyczne na stanik. Użyj kwiatowe drutu lub taśmy, aby zapewnić elastyczne z tyłu taśmą kwiat łodygi. Elastyczne powinny być ukryte pod kwiaty, gdy stanik jest zużyta.
  7. Kupon na stanik i wyświetlić go z dumą. Ten prosty ręka / nadgarstek stanik projekt będzie uzupełnieniem niemal każdej sukni nosisz. Weź go na noc w mieście.

Dokonywanie stanik pozwala dostosować projekt z preferowanych kwiatów i kolorów. Wystarczy kilka prostych materiałów i kilka minut swojego czasu i można zrobić stanik swoich marzeń.