grsail.com

Jak zrobić przycisków Drzewa

Są ludzie, którzy zbierają przycisków i jest łatwo zrozumieć, dlaczego. Coś jest pociągającego obiektu, który ma taki wspólny cel, podczas gdy w tym samym czasie, dostarczający takie fascynującą poczucie geometrii. Dodatkowo przyciski są w każdym kolorze można sobie wyobrazić. Jednak dla tych, którzy zbierają przycisków, szybko staje się pytanie, co z nimi zrobić? Przyciski w słoiku po prostu nie spełniają. Oto łatwy i przyjemny sposób na wyświetlanie przycisków, stworzyć drzewo przycisk. Drzewa przycisk są proste do wykonania i pomnożyć geometryczne zabawy przycisków. Ponadto, aby zapewnić przyjemny sposób do wyświetlania przycisków, guzików drzewa są łatwe do rozbierać, jeśli znajdziesz chcesz użyć przycisków z innego projektu.

Krok 1

Dostawy

  • Styropian stożek
  • Przyciski (jeden kolor lub kombinacja kolorów pasujące do Twojego stylu działa dobrze)
  • Tkanina
  • Spoiwo
  • Kołki proste (w koordynowaniu lub kontrastowych kolorach do przycisków)

Krok 2

Użyj kleju i tkaniny na pokrycie stożek styropianu. Ponieważ koła nie są najbardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni, nie będzie przerw na drzewie, gdzie bazą pianka widać. Jeśli to ci nie przeszkadza, aby zobaczyć zwykły styropian, ten krok nie jest konieczny.

Krok 3

Rozpoczęcie stosowania przycisków do styropianu. Ze względu na krzywizny stożka, należy rozłożyć wielkość przycisków na najlepszy zasięg.

Dla przycisków z dwoma otworami, należy użyć prostej pin w każdym przyciskiem i wcisnąć szpilki w piance do przytrzymaj przycisk w miejscu.

Dla przycisków z czterech otworów, nie jest konieczne zapewnienie prostego kołek w każdym otworze, jednakże, jeśli przycisk jest szczególnie duża, może to być dobrze jest to kołek w każdym otworze do utworzenia konsystencji i upewnić się, przycisk nie staje się przegrać.

Etap 4

Pomysły i sugestie s

  • Jest to prosty projekt rzemiosło, jednak być przygotowany na to trochę czasu. Duże drzewa, zwłaszcza, trwać dłużej niż można by się spodziewać.
  • Jeśli lubisz rustykalny wygląd, za zatrzymanie w lokalnej kawiarni i zobaczyć, czy to będzie można ich jutowe worki kawy za darmo. Konopie robi wielkie "bazy" pod przyciskami.