grsail.com

Jak zrobić Porady słona Bait do wieszaków

Stosując odpowiednie wskazówki przynęty dla przyrządów jest ważne dla zapewnienia, że ​​trzeba będzie złapać. Polega ona na użyciu typu świeżej przynęty, że twoje gatunki docelowe jest na karmienie, cięcia go na kawałki i zaczepić nim do przyrządu. Jest kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, jak wskazówki typu przynęty należy używać na swoich przyrządach. Będzie to zależało od rodzaju połowu w słonej wodzie, że będziesz robił (wędkarstwo, głębokiego osadzenia rafy, rybołówstwa linii brzegowej, itp), gatunków, które są kierowane i wielkości przyrządu, którego używasz.

Ogólnie rzecz biorąc, dobre przynęty końcówki do połowu w słonej wodzie są te preferowane przez ryb morskich (troć, okoń morski, itd.), Które są po. Upewnij się także, że przynęta wskazówka jest świeże, tak aby była atrakcyjna dla ryb. Upewnij się, że jest wystarczająco duży, aby być zauważonym na morzu przez ryby, ale na tyle małe, że nie przeszkadza w uchwycie

Różne przynęty wskazówka dla różnych rodzajów połowu w słonej wodzie:

  • Krewetki to dobry wybór do stosowania jako przynęty końcówki. Świeżo ścięte krewetki jest zalecany do karmazyn, okoń morski i innych ryb morskich. Zaleca się używać żywo krewetki w przeciwieństwie do przynęty krewetki, które można wyciąć małe kawałki pomiarowych na ćwierć cala. Możesz dostać kilka kawałków końcówki przynęty na krewetki. Należy wyciąć trochu, o 01:59 krewetek na raz, aby upewnić się, że wskazówki są świeże. Unikaj używania duży kawałek, który zakłóca ruchami Jig za. Upewnij się, aby dokładnie usunąć powłokę krewetki w. Korzystając z tej metody jest skuteczna w połowach na plaży. Wystarczy udać się do brzegu, przy lekki spinning. Użyj małych przyrządów następnie przechylić je z małych kawałków świeżego cięcia krewetki. Zaczynają rzucać je tak daleko, jak to możliwe, a fale zapewni mnóstwo ruchu dla przyrządu, która rozpocznie się przyciągnąć co Tye z ryb morskich szukasz.
  • W przypadku połowów rafa, można użyć kalmary lub ryby, świeżo cięte oczywiście. To zależy od gatunków docelowych. Do głębokiego osadzenia, należy użyć paska bonito brzuch dołączony do dużego uchwycie.
  • Możesz także użyć małe skorupiaki znajdujące się zwykle wzdłuż plaż dalej pchły piaskowe lub krewetek piasku. Robią dobre wskazówki dla pompano, kitka, i innych gatunków morskich. Trzeba tylko znaleźć je wzdłuż plaż i wyczyścić je. Małże Cut i małże również pracować w ten sposób.
  • Możesz także użyć robaków morskich. Robią dobre wskazówki, kiedy zmniejszyć do odpowiednich rozmiarach podobnych do rozmiarów cięcia kalmary, krewetki i ryby. W rzeczywistości, co można wykorzystać jako żywą przynętę lub wyciąć przynęty logicznie będzie działać jako dobrą końcówką przynęty, tak długo, jak to jest atrakcyjne dla słonowodne ryby.

Zasadą jest, aby wyciąć końcówkę przynęta na małe kawałki, ale są pewne wyjątki. Możesz wskazówka z długimi paskami bonito brzuch, a może także przechylić na żywo z krewetek lub małej baitfish. Wystarczy dowiedzieć się, co działa najlepiej świeże przynęty dla gatunków docelowych, końcówka z tą przynętę, i należy zrobić dobrze. Możesz również dodać sól do końcówki przynęty bardziej atrakcyjny dla ryb.