grsail.com

Jak zrobić pop-up Książki dla Dzieci

Opowiadać dzieciom w sposób theyâ € ™ ll być zdziwiony. Użyj książki pop-up. W przeciwieństwie do zwykłych książek z rysunkami, książki pop-up pozwala opowiadać historie z obrazów 3D. Wyskakujące książki są z pewnością o wiele lepsze i bardziej ekscytujące, ale są również droższe niż w innych książkach. Dona € ™ t martwić się o pieniądze, bo co wyskakujące książek dla dzieci jest łatwe i przyjemne. Poniższe instrukcje poprowadzą Cię jak zrobić prosty podręczne książki dla dzieci:

  • Zrozumieć, jak działa książki pop-up. Musisz zrozumieć podstawowe pojęcia, jak działa książki pop-up. Celem każdej książce jest, aby zdjęcia stanąć pionowo, gdy strona jest otwarta, a następnie złożyć, kiedy książka jest zamknięta. Wykorzystuje podstawowe techniki składanych aby to pojawiały się możliwe. Że to pomoże, jeśli masz książkę pop-up, aby spojrzeć na tak youâ € ™ ll uzyskać podstawowe pojęcia, jak to działa.
  • Przygotować materiały potrzebne. Jest to bardzo ważne, że masz mocne kawałki papieru do silnego książek pop-up. Dokumenty obligacji zwykłych wonâ € ™ t zrobić, ponieważ mogą się łatwo rozsypał. Użyj trwałych papier jak tego używanego do produkcji kart okolicznościowych. Youâ € ™ ll należy również obrazy, które można wyciągnąć lub wycięty z magazynu lub starych książek. Należy wziąć pod uwagę również, że zdjęcia będą używane powinny mieć solidne wsparcie. Jeśli wycięte zdjęcia nie są tak mocne, możesz wkleić je na stabilnej pracy i wyciąć je ponownie.
  • Wchodzisz i pokroić papiery. Youa ll € ™ potrzebne są dwa dokumenty z równej wielkości dla każdego rozprzestrzeniania stronie danego Booka € ™ s. Jeden papier będzie okładka i inne będą wykorzystywane do wyświetlania obrazów. Złożyć dwie prace w połowie, na krzyż. Get wewnątrz papieru i linii cięcia od złożonej części. Wystarczy dona € ™ t wyciąć całą drogę na drugi koniec lub że będzie obciąć papier. Wytnij tylko do połowy wysokości, składana Papera € ™ s.
  • Otwórz papieru wewnątrz i naprawić linie cięcia. Linie cięcia będzie służyć jako podstawki dla obrazów pop-up. Sprawdź je otwierając papieru wewnątrz. Przesunąć klapki do wewnątrz karty. Ponownie złożyć klapki. Sprawdź jak strona podręczne działa zamykając i otwierając gazetę. Klapy powinny złożyć do wewnątrz, gdy są zamknięte, a następnie rozprzestrzenił się po otwarciu.
  • Trzymaj obrazów na stoisku. Dostać wycięciu obrazy i przenieść go na dnie, tak że będzie trzymać na klapkach. Możesz trzymać je na poziomej części skrzydełek lub można trzymać je na części pionowej. Trzymać je w pionowej części wymaga trochę składania. Wystarczy upewnić się, że obraz będzie zatrzymać się, gdy papier jest otwarta. Poczekaj, aż klej wyschnie.
  • Sprawdź pop-up. Zamknij stronę i otwórz go. Czy obrazy trzasnął-up, gdy otworzył stronę? Czy obrazy odpocząć w dół, jak z języczkiem przeforsował przy zamykaniu strony? Jeśli tak, to możesz przejść do następnego kroku. Jeśli nie, to trzeba zrobić trochę regulacji jak przycinanie obrazów.
  • Trzymać pageâ okładkę € ™ s. Put kleju na tylnej stronie papieru w środku. Należy uważać, aby nie umieścić klej na klap lub części obok niego. Trzymaj papier wewnątrz do pokrywy i ta strona jest zrobione.

Tworzenie większej liczby stron pop-up dla tej książki. Kompilacja tych stron i wreszcie książkę pop-up dla dzieci. Należy pamiętać, że jest to podstawowy i jeden z najprostszych sposobów, aby książki pop-up. Istnieje kilka technik tam, które mogą produkować więcej ciekawych wyników.