grsail.com

Jak zrobić patchwork Jeans

Jak zrobić patchwork Jeans

Tworzenie zupełnie nową parę dżinsów wyglądają wyjątkowo rocznika jest łatwe, jeśli wiesz jak uszyć patchwork! Wykonaj następujące kroki, a twoje nudne dżinsy stanie się jednym-of-a-kind!

Narzędzia musisz:
- Jeans
- Tkaniny patch
- Nożyczki
- Igła / Wątek
- Pins
- Chalk (opcjonalnie)

1. Wybierz swoje tkaniny: To jest, gdzie można dostać twórcze. Każdy rodzaj tkaniny będzie działać tak długo, jak to w pobliżu grubości do dżinsów używasz. Dla lekkich dżinsy, bawełny i innych lekkich denim działa dobrze; do grubszych dżinsy mogą być bardziej ryzykowny, używając sztruksy, wełny, a nawet skóry!

2. Za pomocą nożyczek, wyciąć otwory w dżinsy: kształt, wielkość i rozmieszczenie zależą od Ciebie! Jeśli wybierasz się na "naturalny" wygląd, należy użyć nożyczek do wycinania otworów w kształcie koła w kolanach dżinsy. Pomocna wskazówka: umieścić dżinsy, a następnie prześledzić pożądane kształty otworów kredą. Zapewni to prawidłowe umieszczenie poprawki.

3. przycinania kawałki tkaniny: Cut każdy kawałek tkaniny w zależności od wielkości nowych otworów w dżinsy. Każdy kawałek materiału powinna wynosić około 1/2 średnicy większej niż średnica odpowiadającego mu otworu. Zaważyć na cięcia kawałki tkaniny większe, jak można odciąć nadmiar później.

4. Pin tkaniny w miejscu: Lay dżinsy dół płaskie z otworem będziesz pracował skierowaną w górę. Wsunąć kawałek odpowiada tkaninę wewnątrz dżinsów bezpośrednio w otwór, tak aby tkanina całkowicie wypełnia otwór i nie ma pustej przestrzeni. Umieszczenie kołków na obwodzie otworu i przez tkaninę pod pozostawiając 1/4 cala pomiędzy stykami i na obwodzie otworu wygodnie szycia. Skręć w dżinsy inside-out w celu zapewnienia tkaniny jest na środku otwór. Powtórz na każdej dziurze. Pomocna wskazówka: na bardziej przejrzysty wygląd, tworzą obszycia na obwodzie każdego otworu. Osiągamy to poprzez złożenie obwodzie każdego otworu i 1/4 cala w temat i przypinanie trzymać.

5. Sew: Wątek swoje igły i zawiązać węzeł na końcu wątku. Poke igłę od wewnątrz, aby ukryć węzeł, i szyć po obwodzie za pomocą ulubionej ściegu. Ścieg wsteczny (w którym się ściegu od prawej do lewej, aby przestrzeń, w tym samym rozmiarze, a następnie z powrotem na igłę w przestrzeni i dokonać innego ściegu) jest silna ściegu w użyciu. Pomocna wskazówka: jeśli martwisz się o równość swojej szycia, zaznaczamy linię szycia wokół otworu przy użyciu pierwszy kredę.

6. Tapicerka nadmiar materiału od wewnątrz, usuń szpilki, i baw się!

Uwaga: Działa to wielkie dla starszych, naturalnie Holey dżinsy też! Wystarczy przyciąć krawędzie otworów i postępuj zgodnie z instrukcjami.