grsail.com

Jak zrobić Palm świec woskowych

Jak zrobić Palm świec woskowych


Świece decydentów, którzy zastanawiają się, jak zrobić palmy woskowe świece, nie muszą się martwić! Podstawowe umiejętności świeca co to wszystko, co jest wymagane, aby te piękne i naturalne świece.

Jak zrobić Palm świec woskowych: Co to jest Palm Wax?

Palm świece woskowe wykonane są z oleju palmowego. Wosk, który jest wykonany z oleju palmowego jest uważany jako przyjazne dla środowiska. Palma rośnie z tylko jej orzechy są zbierane, dzięki czemu olej palmowy trwały zasobów. To sprawia, że ​​wosk palmowego i popularny wśród "zielonych" i wątroby ludzi, którzy dbają o środowisko naturalne. Olej palmowy jest używana do wielu rzeczy oprócz tworzenia wosk palmowy do świec. Jest to również kluczowy składnik w podejmowaniu wielu twórców mydła i mydła zimno procesowych obejmują część oleju palmowego w ich mydła, gdyż tworzy twarde mydło, które jest długotrwałe.

Korzyści z Palm Wax

Oprócz korzyści dla środowiska przy użyciu wosk palmowy, wielu decydentów świeca jak fakt, że jest to całkowicie naturalna substancja, bez potencjalnie negatywnych skutków świece naftowych. To jest czyste spalanie i pali się jasnym płomieniem. Palm wosk jest bardzo wygodny w użyciu, a to sprawia, że ​​jest idealny dla początkujących i doświadczonych producentów świec. Palm wosk jest naturalnie kremowe, a to oznacza, że ​​ma na dodanie koloru dobrze, jednak wiele osób się naturalny efekt bezbarwnego wosku.

Wskazówki i porady

Proces tworzenia palmy świec woskowych jest bardzo proste. Podstawowe materiały świeca co są wszystko, co jest potrzebne do tworzenia wspaniałych, naturalnych świec woskowych palmami. Zarys wyjaśniający jak zrobić palmy świec woskowych jest szczegółowo poniżej:

Wymagane materiały i akcesoria

  • Wosk palmowy
  • Formy (zalecane są metalowe formy)
  • Wicks
  • Pokój kotła
  • Termometr Candle produkcja mydła

Jak zrobić Palm świec woskowych

  1. Podgrzewania wosku w podwójnym bojlerze aż zostanie stopiony. Nie przekracza 300 stopni Celsjusza (300 stopni Celsjusza)
  2. Zdjąć z ognia i przygotowanie form i umieścić knot w formie
  3. Ostrożnie wlać wosk do formy, uważając, aby nie usunąć knot
  4. Zostaw form gdzieś bezpieczne do schłodzenia przed wyjęciem gotową świecę.

Porady

Palm wosk wosk wysoce krystaliczna, a to oznacza, że ​​wszystkie rodzaje interesujących efektów konstrukcyjnych może być osiągnięty. Wiele typów efektu są utworzone poprzez połączenie różnych okolicznościach. Gorącego wosku wylano do bardzo zimnej formy, na przykład będzie wytwarzał bardzo różne skutki, przelano do ogrzanej formy. Różne efekty zależą także od rodzaju wosku palmowego. Dostawca będzie w stanie dostarczyć więcej informacji na temat produkcji efektów specjalnych z ich wosku palmowego.

Dodawanie koloru i zapachu Palm Wax

Wiele osób chce zostawić naturalny kolor wosku palmowego, jednak jest to proste w użyciu barwników kolor świecy. Palm wosk akceptuje również olejki zapachowe dobrze i szeroka gama zapachów i aromatów są dostępne. Ważne jest, aby używać specjalnie opracowany zapach świec, jak to daje najlepsze rezultaty. [[Making Świece zapachowe | Dokonywanie świec zapachowych jest bardzo proste.

Najpopularniejsze rodzaje zapachu i barwy używane woskiem palmowym są zapachy i kolory, które mają naturalną tematu. Aromaty kwiatowe, na przykład, łączenie oraz z naturalnego wosku palmowego i kolorach, takich jak brązowy, kremowy i pomarańczowy do naturalnego tematu. Palm świece woskowe wspaniałe prezenty i wyglądają pięknie, gdy zapakowane w ręcznie lub papierze z recyklingu. Kilka suszonych kwiatów sprawiają bardzo atrakcyjne ozdoby i dodaj jakieś interesujące wykończenie.Wiedząc, jak zrobić palmy świec woskowych jest inną użyteczną techniką producentów świec i jeden, który jest związany do stosowania raz po raz!