grsail.com

Jak zrobić Nosze Kite

Kite sterowanie służą do przechowywania i zarządzania długi ciąg użyć, aby kontrolować swój latawiec podczas lotu. Latawiec nawijacza musi być łatwy do przechowywania i odpoczynek podczas pracy, jak i wystarczająco silne, aby pozostać firmą, gdy latawiec jest złapany przez wiatr i szarpnięć z dłoni. Przez następujące czynności was może zrobić latawiec nawijacz.

Materiały

 • ¾ cala kawałek drewna lub sklejki 12 cm dłuższy o 3 3/8 cm szerokości
 • Piła
 • Papier ścierny - średnio 1 blacha, 1 arkusz fine grade
 • Ołówek
 • Środek taśmy
 • Kite linii / string

Kroki

 1. Śledzenie kształt latawca zwijający. To drewno na płaskiej powierzchni, z dłuższego boku, na górze. Użyj taśmy mierniczej i ołówka zaznaczyć jeden cal od każdego rogu. Oznacz obie strony rogu. Następnie podłącz znaki rysując linię do trójkąta na górze prawej i lewej rogu. Obecnie tworzyć resztę kształcie rysując wycięcie na dolnym końcu. Ogłoszenie powinno być sześć cali długości i półtora cala. Centrum wycięcie następnie narysować kształt na drewno, aby zakończyć wzór.
 2. Wyciąć nawijacz latawca. Z piłą, pokroić wzdłuż linii dokonane w pierwszym kroku w górnych rogach i dolnej powiadomienia. Po wycięciu nawijacza powinien wyglądać na literę C bokiem.
 3. Piasek nawijacza Kania gładka. Zacznij od średniej papierem ściernym do szlifowania wszystkich krawędzi. Starają się wokół krawędzi po obu stronach wycięcia. Kiedy już szlifowane wszystkie brzegi papierze średnim uziarnieniu, przejść do drobnego ziarna. Znowu piasku wszystkie krawędzie. Następnie piasek góra i dół. Wszelkie postrzępione lub ostre krawędzie mogą szkopuł linię latawca i spowodować utratę swoją linię i latawca.
 4. Węzeł linii latawca potem wiatr go. Pętla jeden koniec przewodu wokół górnej rękojeści nawijarki w pobliżu jednej z krawędzi narożnych. Tie bezpiecznego węzła w linii tak, że nie nastąpi cofniętą przesuń linię tak, że znajduje się w rogu poufnych kształtu C. Jesteś teraz gotowy do wiatru linię latawca. Owinąć wokół linii nawijacza dłuższego boku. Trzymaj się z tyłu C w dłoni i wiatr linię wokół zewnętrznej dwóch końców wycięcia. Nie blokować linie zbyt blisko końców boków nacięciem lub może ześlizgiwać.
 5. Podłącz linię do latawca przejdź latać. Podczas lotu latawca można trzymać swoje nowe nawijacz w rogach trójkąta wyciętych z obu rąk, albo chwycić go jedną ręką trzymając się z tyłu kształcie C.

Tworzenie własnych latawca nawijacz daje swobodę projektowania i tworzenia idealny dodatek do Twojej kolekcji latawca. Zapraszam do eksperymentowania oraz dostosowanie się do tego prostego szablonu tak nawijacza lepiej pasuje do dłoni lub działa lepiej z danym stylu latawiec.