grsail.com

Jak zrobić metalowe kute Projekty

Młotkiem metal jest uniwersalny materiał, który może dodać piękno do dekoracji domu. Możesz przekształcić zwykły patrząc stół na przykład przez dodanie młotkiem metalu na nogach lub wsparcia bazowej. Materiał ten może być również wykonane jako uchwyty na wazony, świece, czasopism i innych bibelotów wokół domu. Młotkiem metalu uzupełnienie prawie każdego obiektu w domu tak długo, jak wiesz, jak zmieszać je razem. Aby młotkiem konstrukcje metalowe, tutaj są proponowane sposoby:

  1. Dla doniczce lub wykonane z kutego Sadzarka metalu, trzeba te materiały: wiertarkę, śrubokręt, rolki z miedzi, wkręty do drewna, płyt drewnopochodnych (traktowane, 12x12 cali, pół cala grubości), paznokcie (pół cala), nożyczki metalowe , młotek (dla tłoczenia), dekoracyjne listwy, gąbka i plamy.
  2. Dodać młotkiem metalową doniczkę przez rozklejanie bazy pierwszy. Zamontować materiałów drewnopochodnych w celu utworzenia jednego stóp kwadratowych dna. Jeśli zamierzasz korzystać z plantator na zewnątrz, upewnij się, że drewno jest traktowany tak, to może stać elementów środowiska, takich jak deszcz, wiatr i słońce. Nail kawałki drewna razem za pomocą ½ calowe gwoździe i mocny młotek. Po umieścić bazę razem, dołączyć jeszcze cztery 12x12 paneli drewnianych na dole, aby służyć jako nogi. Można to zrobić poprzez wywiercenie otworów na bokach nogawek sześć cali z obu końców. Umieścić każdą nogę na jednym rogu podstawy i zabezpieczyć je za pomocą wkrętów do drewna. Sadzarka teraz ma nogi przymocowane do podstawy z każdej nogi o sześć cali pod i sześć cali nad.
  3. Następnie wyciąć kawałek blachy miedzianej za pomocą nożyczek metalowych, po dokładnej wielkości bazy siewnika. Połóż arkusz miedzi na drewnianej podstawie. Przymocuj arkusz miedzi do bazy z pół-calowych gwoździ. Wytnij kolejny arkusz miedzi i owinąć go wokół nóg od podstawy. Bezpieczne gwoździami, młotkiem jeden cal od siebie.
  4. Z wykorzystaniem młot wytłaczania, pokonać miedzi do tworzenia rowków. Rowki te pomogą poprawić wygląd miedzi, nadając mu jeszcze arty wyblakły wygląd. Wykonaj procedurę ponownie, aż zostanie osiągnięty pożądany efekt. Podczas bicia miedzi, umieścić go na twardej powierzchni do wsparcia. Hammer wszystkich stron, aby utworzyć stałą konstrukcję.
  5. Zimnica gąbkę na plamy i zastosować go na całym młotkiem miedzi. Plamy wydobyć naturalny kolor metalu.
  6. Wreszcie, dodać ostatnie ozdoby mocując dekoracyjne metalowe paski. Aby to zrobić, można ustawić dwa lub trzy paski po bokach donicy i przymocować za pomocą śrub. Możesz dodać więcej projektu z dekoracyjne metalowe paski, wiążąc młotkiem liści miedzi na paskach z cienkich drutów.

Sadzarka to tylko jedna z wielu rzeczy, które możesz zrobić z kutego metalu. Możesz zebrać więcej pomysłów wbijanych projektów metalowych przeglądanie ponad magazynów rzemiosła lub po prostu sprawdzenie młotkiem artykuły metalowe w sklepach rzemieślniczych i punktów wystroju wnętrz.