grsail.com

Jak zrobić kapelusz Korzystanie Crochet

Szydełkowanie jest wielkim hobby, zwłaszcza dla ludzi, którzy mają dużo wolnego czasu i dla tych, którzy po prostu chcą mieć wydajne hobby. Szydełkowania kapelusze jest przykładem. Wiele matek są do tego, ale jeśli nie wiesz jak to zrobić, czytać książki lub uzyskać środki z Internetu i nauczyć się szydełkować jak ekspert. Istnieje wiele powodów, aby dowiedzieć się, jak szydełkować, ale dla kogoś, kto jest nowicjuszem, jak dostać się mogą stać się trudne. Po uruchomieniu, aby dowiedzieć się jak to zrobić, można spotkać wiele wyzwań, jak przejść.

Jak można nadal przeczytać, będziemy odkrywać krok po kroku w tworzeniu kapelusz za pomocą szydełka, ale tutaj jest wskazówka: Używanie hak, który jest większy stworzy luźniejsze szwów, natomiast za pomocą haka, który jest mniejszy stworzy sztywniejsze szwów i w związku z tym, wyniki na sztywniejsze i cieplej gorąco. Te rzeczy, które będą potrzebne są następujące:

 • Przędzy lub nici, wybrać kolor. Jest to idealne miejsce, aby zachować kolory w podobnej masie.
 • Szydełka.

Dokonując kapelusz za pomocą szydełka, wykonaj następujące kroki:

 1. Możesz skorzystać z hakiem G w podejmowaniu swój kapelusz. Podstawowym szydełku kapelusz zmieści dorosłego.
 2. Pobierz nić. Jedna rolka nici wystarczy.
 3. Otrzymuj szydełko z idealnej wielkości i wymiaru dla wątku.
 4. Runda będzie tu rozpoczyna szwów.
 5. Keep on robi to, aż cały osiągnie idealny rozmiar lub do rundy jest tak duży jak twój szef górze.
 6. Stitch zwiększenie należy odstawiać stopniowo. Wykonaj dwa szwy na przemian na pętli na kilka rund zamiast dwóch szydełku dla każdej pętli, aż cały kapelusz lub twój pasuje głowę wygodnie. Po tym, ilość rund, które będą tworzyć ustali wysokość.
 7. Szydełku wystarczająco dużo rund, aż może teraz dotknąć uszu.
 8. Spróbuj zmieścić się szydełkowane kapelusz.
 9. Teraz możesz zacząć rondo zwiększając swoje obroty.

Możesz wykonać te proste kroki w kapelusze. Jeśli chcesz utworzyć inny wzór jak szalik być może, można szukać instrukcji lub można użyć wyobraźni i eksperymentować. Szydełkowanie najlepiej nauczył się od swojej babci lub innego doświadczonego krewną, najlepiej z talerzem ciastek na rękę!

Uczenie się może uzyskać mylące, w pewnym momencie. Internet daje także kilka wspaniałych miejsc na przystawkę lub początkujących, aby rozpocząć. Możesz oglądać filmy wideo na Youtube.com, aby nauczyć się podstaw i fundamentów szydełka. W chwili, gdy są wygodne z kilku podstawowych ściegów i wzorów, można przejść do bardziej złożonej strukturze. Trzeba pamiętać, że to hobby wymaga cierpliwości i wytrwałości. Upewnij się, że nie denerwować od razu. Przestrzeganie tych wytycznych będzie szydełkowania tak proste jak ABC.