grsail.com

Jak zrobić jedwabiu płatków

Jedwab płatków róży zrobić piękne ozdoby, szczególnie na wesela i inne uroczystości wiosny. Jedwab płatki róż, w przeciwieństwie do prawdziwych, nie więdną i zacząć stają się brązowe. Nie musisz się martwić o ich staje się zbyt suche i kruszy przed dniu imprezy. Choć większość osób decyduje się kupić je w worki płatków, można rzeczywiście zrobić własne jedwabne płatki. Czyniąc je samodzielnie, można kontrolować ich wielkość, jak i kolor. Oto jak zrobić jedwabiu płatków róży:

Materiały i dostawy:

Bardzo ostre nożyczki
Jedwab, wiskoza lub podobne wyroby, w zależności od tekstury chcesz w gotowych płatków
Tektury lub grubego papieru, na wzór
RIT barwnik, woda i duży pojemnik lub Mistrz Projekt kwiat jedwabiu w sprayu

  1. Wytnij szablon. Chociaż jedwabne płatki będą różnić się kształtem, będziemy chcieli, aby mieć pojęcie o kształtach, które chcesz. Wyciąć wzór z grubego papieru lub kartonu w kształcie płatka róży lub łzy.
  2. Pokroić jedwabiu. Następnym krokiem jest wyciąć płatki kwiatów z jedwabiu. Możesz zacząć od dowolnej jedwabiu w kolorze; dopasować je do wnętrza, lub rozpocząć z białych płatków. Zawsze można farbować je później. W zależności od wielkości płatków i jak bardzo je wyciąć, powinieneś być w stanie uzyskać od każdego kilkaset stoczni jedwabiu. Spróbuj pokroić na ukos, który będzie zachęcał kwiaty zwijają na krawędziach, jak prawdziwe kwiaty.
  3. Zabarwi płatki róż. Jeśli chcesz farbować im własny kolor, aby dopasować kolorystykę, dwie główne opcje są RIT barwnik lub Projekt Mistrz sprayu koloru przeznaczony dla jedwabne kwiaty. Podczas korzystania barwnik RIT, używać dużo wody. Przetestuj rozcieńczoną farbę na kilka płatków, dla zakresów kilku sekund do kilku minut, aż do uzyskania kolor. Użyj tej koncentracji barwnika i czas do barwienia resztę płatków. Możesz to zrobić w małych partiach, tak, że jest jakaś naturalna zmienność kolorów płatek. Barwnik spożywczy nie jest zalecany dla jedwabne kwiaty, ponieważ kolor zwykle przychodzi zbyt intensywne. Kiedy skończysz, spritz je wodą lub innym zapachem róży, aby je poczuć się jak prawdziwe płatki kwiatów.
  4. Używaj ich w swoim stylu. Jedwab płatków róży mogą być używane przez cały wystrój ślubu, zwłaszcza na stołach lub na przejściu. Mogą być również rzucił na most i oczyszczenie, jak wyjść, zamiast ziarna dla ptaków lub ryżu. Jedwab róży mogą być stosowane w rozmaitych twórczych sposobów. Te pedały jedwabiu mogą być zapisywane do wykorzystania w dalszych wesela i inne imprezy.

Jedwabne kwiaty są uniwersalne i piękny sposób, aby udekorować swój ślub lub innego zdarzenia. Tworzenie własnych jedwabiu płatki kwiatów jest łatwe i można precyzyjnie sterować tekstura, kształt, rozmiar i kolor swoich płatków.