grsail.com

Jak zrobić Hula Hoops Objęte

Hula hop to świetna zabawa dla każdego, a także promocji zdrowia. Nawet jeśli są stacjonarne, to nadal promuje ruch i podejmowania go na własną rękę pozwala na dostosowanie go jak należy. Oto jak zrobić zadaszonymi hula:

  • Zaplanuj swój projekt. Przed rozpoczęciem upewnij się, że masz trochę czasu, aby zaplanować swój projekt. Poświęć czas na myśleć o projekcie, materiały chcesz użyć i jak. To pozwala być bardziej zorganizowany i skuteczny. Prawdą jest, że projekt, jak to nie jest najbardziej skomplikowanym przedsięwzięciem, ale dobre planowanie i przygotowanie, zawsze będzie korzystne. Zbierz wszystkie rzeczy potrzebne i skonfigurować obszar roboczy. Opracowuje wstępne projekty, co to hula hoop ma wyglądać. Przetestować różne rodzaje materiałów, aby wiedzieć, które z nich są najlepsze dla projektu.
  • Materiały potrzebne. W tym projekcie, trzeba kilka rzeczy, niektóre trudniejsze do nabycia od innych. Po pierwsze, potrzebny jest przewód. Uzyskać wystarczająco 100 psi ¾ cala rurki, podobny do tego używają do nawadniania i konieczne będzie także złączkę rurową i koraliki plastikowe. Następnie chcemy także trochę taśmy izolacyjnej (lub małą taśmę), frez lub nożyc ogrodniczych i niektóre pianki izolacyjnej rury. Wreszcie, trzeba wiadro lub dużą miskę z ciepłą wodą lub regularnej suszarka do włosów.
  • Podstawowe ramy. Chcesz wyciąć przewód do właściwych pomiarów. Zginać go w pasie, dzięki czemu wyglądają jak hula-hoop. Nie ma to być zbyt wąskie, że nie można kręcić wokół ciebie, ale z drugiej strony, jeśli jest zbyt duży, będzie to trudniejsze do opanowania. Po znalezieniu właściwej długości, cięcie rur do tych specyfikacji. Teraz, aby uczynić go bardziej elastyczne i łatwiej manipulować. Zanurzyć jeden z końców w gorącej wodzie lub skierować na nią owłosione suszarka do uczynienia go bardziej elastycznym. Ten koniec następnie przechodzi do łącznika rurowego. Podgrzać drugi koniec i włóż kulki z tworzywa sztucznego. Gdy jest on gotowy wstawić ją w drugim końcu łącznika rurowego. Zawijania taśmy izolacyjnej wokół sprzęgła do zabezpieczenia obu końców.
  • Zakrywanie hula hoop. Zaznaczony rurki z pianki izolacyjnej. Spróbuj użyć jako cienką piankę, jak to możliwe. Upewnij się, że przejść przez całą długość przewodu. Jeśli potrzebujesz, aby zabezpieczyć go więcej taśmy. Możesz użyć kolorowej taśmy i tak to zostawić lub użyć innych materiałów do dekoracji hula hoop, takich jak farby, naklejek i podobnych. Pamiętaj, aby to zrobić, jak starannie, jak to możliwe albo możesz hula hoop nie zagra tak, jak chcemy.

Dokonywanie zadaszony hula hoop może wydawać się chore, ale jest o wiele łatwiejsze niż myślisz. Możesz je zrobić tak grube i izolowane, jak chcesz, jak również zaprojektować je w dowolny sposób, tak powinno być proste, aby produkować jak najlepsze hula-hoop.