grsail.com

Jak zrobić Homemade Bubble Ciecz

Jako dziecko, może znalazłeś się bardzo chętny do zabawy, lub obsesję pęcherzyków, szczególnie tych płynów bańki, które można wytwarzać tylko przez whiffing się na nich. Te kreacje są na pewno bubble zarówno zabawne i fascynujące. Dorastając, może straciłeś okazję grać z tymi płynami bańki. Jednak nadal można przeżyć swoje dzieciństwo poprzez wprowadzenie tej zabawy rozwiązanie dla Twoich dzieci, siostrzenice i siostrzeńców. Dzięki zastosowaniu materiałów, które prawdopodobnie mają w swoim gospodarstwie domowym, można tworzyć własne rozwiązania z bąbelkami. W ciągu kilku minut, to na pewno zobaczyć siebie wieje, tych fascynujących z bąbelkami w siebie!

  1. Przygotowanie materiałów. Dla tej procedury, trzeba będzie mydło w płynie do mycia naczyń, wody i kukurydzy syrop, ultra kości słoniowej niebieski i glicerynę. Każda marka będzie pracować dla płynu do mycia naczyń mydło, płyn do mycia naczyń, ale Radość nadal będzie najlepszym wyborem, ponieważ jego rozwiązania bańki. Użyj co najmniej jedną filiżankę Ultra Kości Słoniowej niebieski i co najmniej jedną łyżkę gliceryny.
  2. Ustal standardowy przyrząd pomiarowy do użycia. Do pomiaru wody, płyn do mycia naczyń i syrop kukurydziany, należy użyć standardowego urządzenia pomiarowego. To dlatego, że pomiary składników będą używane w tym procesie należy obchodzić się bardzo ostrożnie i dokładnie. W tym celu można użyć małą filiżankę lub małą miskę, w zależności od ilości roztworu bańki masz zamiar zrobić.
  3. Wymieszać składniki. Po przygotowaniu wszystkich niezbędnych składników, można wymieszać je w dużym pojemniku. Wymieszać z sześciu części wody, dwie części płynu do mycia naczyń, ¾ części syropu kukurydzianego, ¾ łyżkę gliceryny i jedną filiżankę Ultra Kości Słoniowej Blue. Po tym, wytrząsnąć energicznie mieszaninę. Spowoduje to zachęcać do produkcji baniek po rozpoczęciu korzystania z rozwiązania. Jeśli masz ochotę, możesz także użyć barwnika spożywczego tak, że rozwiązanie będzie kolorowy. W tym przypadku gra z bąbelkami na pewno bardziej przyjemne.
  4. Jako dodatkowe zadanie przygotować pojemnik roztworu bubble ciekłej. Po dokonaniu rozwiązanie bańka, można przystąpić do przygotowania jej pojemnik. Jest to kluczowy element procesu od dzieci też chcą chwycić uroczych pojemników do ich rozwiązania bańki. Masz kilka opcji pojemnika. Możesz ponownie użyć środków do czyszczenia rur. Musisz pokryć je z pewnym sztuki lub kolorowe dokumenty i umieścić na kilka wzorów na ładny wygląd. Możesz także użyć foremki i pokrywki jogurt, w zależności od ilości roztworu bubble będziesz przechowywać i kształtu chcesz dla swojego pojemnika.

Grając z bąbelkami jest niewątpliwie rzeczą do zabawy. Niezależnie od tego czy dziecko lub dorosły, widząc pęcherzyków wokół może wywołać relaksujący nastrój. Odstresowanie się z dala! Czy te płyny bańki i cieszyć się po tej stronie życia!