grsail.com

Jak zrobić herbatę pomóc Baby uśpienia

Dzieci cierpiące na kolkę mieć twardy czasu na sen. Tak, jest to dość powszechny problem, który pozostawia oboje rodziców i lekarzy z tropu. Naprawdę nie ma lekarstwa, a to może być naprawdę trudne do zidentyfikowania kolkę u niemowląt. Stałe drażliwość, płacz, i trudności coraz dziecko do snu może powodować rozdrażnienie i podkreślił również, nie wspominając bezsenna też. Lekarze zalecają różne rozwiązania, takie jak leki, zmiany środowiska, a nawet elewacji szopka, aby pozwolić swoje dziecko spać spokojnie. Niektóre z nich mogą działać, podczas gdy niektóre nie.

Jeśli żadna z zalecanych rozwiązań pracy, to możesz to zrobić jeszcze jedną lekarstwo, które lekarz może zapomniał wspomnieć, stosowania ziół. Wiele matek na całym świecie twierdzą, że herbata, przygotowana z konkretnych składników ziołowych, ma rozwiązać problemy ze snem ich Babya € ™ s. Aby stworzyć skuteczny nasenne herbaty dla dziecka, wykonaj następujące kroki.

  • Zagotować. Niezależnie od tego, jaki rodzaj herbaty robicie, wszystko zaczyna się od zagotowania wody. W tym przypadku, będziemy chcieli, aby zagotować kubek z wodą. Można to zrobić na palniku kuchenki czy można zrobić szybki 2 minuty gotować w drodze kuchence mikrofalowej. W każdym razie, usunąć wodę, gdyż osiąga temperaturę wrzenia, aby był on gotowy do moczenia.
  • Strome. Głównym składnikiem, a tak naprawdę jedynym składnikiem, na herbatę jest rumianek. Wiadomym jest, aby być bardzo skutecznym środkiem do spania i relaksu. Zwykle stosuje się go uspokoić i schłodzić dorosłych i zachęcać ich do wprowadzania w stan bardziej zrelaksowany, wydając stłumiony stresu w procesie. Ten sam efekt będzie widoczne u niemowląt cierpiących na kolkę lub innego stresu i niepokoju budynku stanu. Rumianek herbaty można znaleźć w gotowej do użycia torby lub mogą być kupowane w wyschniętych kwiatów. Zaleca się korzystanie z kwiatów, ale torebki herbaty wystarczy. W każdym razie, włożyć torebkę lub spadek kwiaty do gorącej wody i pozostawić do stromych przez około 10 do 15 minut.
  • Szczep. Jeśli używane torebki herbaty, można po prostu wyciągnąć to się po stromych. Jeśli używany kwiaty, trzeba będzie odcedzić kwiaty z wody.
  • Przygotuj formułę. Oczywiście, filiżanka herbaty, które po prostu się będzie zbyt silny dla każdego dziecka. Dlatego trzeba będzie go rozcieńczyć. To powiedział w butelce, wlać około pół szklanki wody i pół szklanki herbaty z rumianku. Wstrząsnąć butelką trochę tak, herbaty nasyca się w wodzie. Pozostawić do ostygnięcia, zanim butelki mając dziecko ssać go. W tym momencie, smak herbaty będzie rozcieńczana co smak zwykłej wody z bardzo nieznacznym smakiem.

Jeśli inne matki, które polecane tego środka rację, dziecko, po zakończeniu butelkę, będzie spać spokojnie w ciągu 30 minut do godziny, co pozwoli Ci uzyskać znacznie zasłużony sen, jak również.