grsail.com

Jak zrobić Gift Łuki

Jak zrobić Gift Łuki

Chociaż istnieje wiele piękne łuki zakupionych na rynku, może być trudno znaleźć taki, który idealnie pasuje do stylu, koloru i wielkości daru jesteś zawijania. Na szczęście, tworzyć własne łuki prezent jest łatwe i przyjemne. Wszystko, czego potrzebujesz to kilka podstawowych dostaw i kilka minut, aby zaoszczędzić pieniądze i zrobić prezenty wyglądają profesjonalnie zapakowane.

Jak zrobić Bow kwiaciarnia

Jak zrobić Gift Łuki

Łuk kwiaciarnia jest duży, spuchnięte łuk zdobiąca wieńce i kompozycji kwiatowych. To show-zatrzymanie wybór na szczególny dar, i to zaskakująco łatwe do wykonania w domu. Szerokość taśmy wybrać, jak również liczby pętli do wyboru do wykonania, będzie dyktować pełnię łuku.

To, czego potrzebujesz

 • Co najmniej dwa metry przewodowej wstążką, do wyboru przez szerokość
 • Kwiaciarnia drutu
 • Nożyczki

Co robić

 1. Uruchomić poprzez małą pętlę przy końcu taśmy, owinięcie taśmy luźno dwoma palcami. Pinch wstążkę na dole.
  Jak zrobić Gift Łuki
 2. Tuż obok, gdzie trzymasz go, dać wstążką twist do odwróć. Tworzenie pętli w żądanej wielkości i dodać tę warstwę na miejscu twój są szczypanie.
  Jak zrobić Gift Łuki
 3. Tworzyć inny układ z drugiej strony, w ten sam sposób, a następnie dalej dodawać pętle wstęgi. Możesz zrobić każda pętla nieco większy niż w zeszłym na wygląd zabawy. Będziesz potrzebował co najmniej trzy pętle z każdej strony.
 4. Gdy masz liczbę pętli chcesz, tworzyć jedną wielką pętlę z pozostałej długości wstążką. Użyj kawałek 10-calowy drutu kwiaciarni do szczelnie zawinąć obszar, który został szczypanie. Zacisnąć drut, skręcać łuk wokół kilka razy.
  Jak zrobić Gift Łuki
 5. Ostatnia duża pętla dokonane będą ogony dziobie. Wytnij je na karb ich zakończeniu.
 6. Puch łuk, aby nadać jej pożądany pełnię. Użyj przewód do podłączenia go do swojego daru.

Jak zrobić Pom Pom-Bow

Jak zrobić Gift Łuki

Pom Pom-bow dodaje ładny, wpuść razem patrzeć na każdym opakowaniu, a to jest bardzo łatwe do wykonania. Jeden cali szerokości wstążki działa dobrze na tym łuku, ale można również eksperymentować z innymi szerokościach.

To, czego potrzebujesz

 • Około dwóch metrów wstążki
 • Kwiaciarnia drutu
 • Bardzo ostre nożyczki

Co robić

 1. Luźno zawinąć taśmę wokół dłoni około ośmiu razy. Odetnij resztki taśmy.
 2. Spłaszczenia stosu wstęgi i używania bardzo ostry nożyce do cięcia z głębokim nacięciem wszystkie warstwy po obu stronach środka. Uważaj, aby nie kroić swój pakiet całkowicie w połowie.
  Jak zrobić Gift Łuki
 3. Owijania w kwiaciarni na całym obszarze szpachli i przekręcić łuk zacisnąć drut.
  Jak zrobić Gift Łuki
 4. Weź jedną pętlę wstążką i wyciągnąć go z dala od innych. Otrzymał bardzo dobrą skręt. Powtórz wszystkie pętle stworzyć efekt pom-pom.
  Jak zrobić Gift Łuki
 5. Użyj końce przewodów do mocowania łuk prezent.

Jak zrobić warstwową papieru Bow

Jak zrobić Gift Łuki

Można użyć dowolnego rodzaju papieru dla tej klasycznej łuku, więc jest to świetny sposób, aby upcycle stare magazyny lub inne elementy złomu. Można również używać papieru notatniku w dowolnym kolorze, kawałki papieru do pakowania w celu koordynacji z prezent, a nawet fotografie drukowane na zwykłym papierze.

To, czego potrzebujesz

 • Papier
 • Nożyczki lub gilotyna do papieru
 • Zszywacz
 • Craft kleju

Co robić

 1. Odetnij papier do dziewięciu, 3/4-cala szerokości taśmy. Paski te mogą być dowolnej długości, mając na uwadze, że im dłużej są szerszy łuk będzie. Wyciąć około pięciu centymetrów trzech pasków i około dwóch centymetrów innego trzech pasków.
  Jak zrobić Gift Łuki
 2. Wybrać jedną z długich taśm i przekręcać końcówkę w celu utworzenia pętli. Przynieś drugi koniec do utworzenia kolejnej pętli, a następnie użyć zszywacza zabezpieczyć końce. Ustaw to na bok.
  Jak zrobić Gift Łuki
 3. Powtórz z każdego pasa do tworzenia warstwy łuku. Gdy dojdziesz do ostatniej taśmy, odłóż na bok zamiast tworzenia pętli.
 4. Umieść największej pętli na powierzchni roboczej i stosować odrobiną kleju do centrum. Naciśnij NEXT dół na wierzchu. Dodać kleju do środka tej warstwy i dalej dodanie warstwy papieru w taki sam sposób.
  Jak zrobić Gift Łuki
 5. Po dodaniu ostatniej warstwy, zrobić małą pętlę papieru z pozostałej taśmy. Skleić ze sobą końce i skleić pętla na górze łuku. Pozostawić klej do wyschnięcia.
 6. Użyj taśmy dwustronnej do przestrzegania łuk do pakietu.

Więcej niż zdobienia prezentów

Wiedząc, jak zrobić łuk może się przydać do różnych projektów, w uzupełnieniu do pakowania prezentów. Możesz użyć tych łuków upiększyć wieniec lub girlandę, dodać zainteresowanie widzialny dla kwiatów układ, lub nawet zrobić akcesoria do włosów dla kogoś specjalnego. Bez względu na to, w jaki sposób wybrać z nich korzystać, to pomocne w zrozumieniu różnych technik bow-making.