grsail.com

Jak zrobić film z domem

Przechwytywanie wspomnienia z rodziną jest coś, co nigdy nie należy lekceważyć! Nie ma nic większego niż być w stanie spojrzeć na wszystkich naszych osiągnięć i naszych nowatorskich rozwiązań z uśmiechem na twarzy ... z wyjątkiem być może jest w stanie zawstydzić nasze dzieci, gdy są nastolatki, oczywiście! Przy odrobinie sprzętu i smidgen wiedzy będziesz w stanie zrobić z nich kino domowe do dumy!

Pierwszą rzeczą, którą będziemy potrzebować, wystarczy, najbardziej oczywisty, to aparat w domu film! Jednym z najlepszych rodzajów można dostać te dni jest jakaś prosta kamera HD z wewnętrznego dysku twardego. Działają one wyjątkowo dobrze do nagrywania filmów w domu, i wszystkie mają bardzo prosty interfejs typu plug-and-play z komputerem. Z nich, można łatwo wskazać, filmu i eksportowania filmów domowych; dzięki czemu są gotowe do oglądania. Kamery HD są również zalecane ze względu na prosty fakt, że HD jest szybko staje się nowym standardem definicja, i po prostu nie ma powodu, aby pójść na coś mniej, zwłaszcza jak tanie kamery konsumentów HD są. Ich jakość jest świetna, i nadal można nagrać je na normalne DVD, widoczne na starszych odtwarzaczach DVD, jak i Blu-ray.

Kolejny element wyposażenia jest dość opcjonalne, ale jest wysoce zalecane; statywu. Można kupić solidny, tani statyw z niemal każdym sklepie, a oni zrobią swoje filmy tak dużo więcej oglądać! Poprzez użycie statywu, aby strzelać własnych filmów, całkowicie usunąć wygląd "Blair Witch Project", z drżącym, ręcznego strzał. Przy odrobinie praktyki, można naprawdę się zawiesić z nich, i zrobić kilka spektakularnych wyglądających filmów domowych!

Ostatni element kluczowy sprzęt zalecany do domu movie co przedsięwzięcie to solidny kawałek edycji wideo i oprogramowanie do nagrywania. Istnieje wiele Płonących domu movie edycji / DVD aplikacji, a oni wszyscy na pewno to zadanie. Można je znaleźć w każdym sklepie komputerowym, naprawdę, i może nie wahaj się zapytać pracowników, co będzie ich osobiste zalecenie dotyczące platform oprogramowania. Z oprogramowania do edycji filmów w domu, naprawdę można dostosować swoje filmy i dodać ładny, profesjonalny wygląd do nich. Możesz rzucić na przemian z jednego obrazu do drugiego, fade in i out, wyciąć złe strzały (gdzie może zostały przeniesione z aparatu za dużo!), A nawet dodać otwarcia tytuły i napisy końcowe. Należy również być w stanie nagrać końcowe wyniki na DVD, odtwarzane w większości odtwarzaczy DVD.

Tak, z prawej kamery, statyw, oprogramowanie do edycji i odrobinie praktyki można włączyć się wspomnieniami do filmów może być dumny!