grsail.com

Jak zrobić Fierce lub Chair Joga stanowi

Jak zrobić Fierce lub Chair Joga stanowi

Jak siedzi w fotelu, wyobrażonej zaciętej pozie lub utkatasana w sanskrycie, jest potężnym pozy, które mogą pomóc w budowaniu ciepła w organizmie i ćwiczyć umysł, aby znaleźć łatwe. Jest również powszechnie określa się jako krzesło stwarzają.

Pierwsze Do Pose

Różne szkoły jogi mają różne zasady wyrównania dla utkatasana. Spróbuj począwszy od stóp hip-odległości od siebie, w prawo, zgodnie z stawu biodrowego. Palce są skierowane do przodu, a wszystkie cztery rogi stóp mogą być odczuwalne wciskając się pod ziemię.

  • Na wdechu, zamiatać ramiona do nieba, wydłużenie kręgosłupa i ciągnąc w pępek.
  • Na wydechu, zlewozmywak biodra do tyłu, zginanie w kolanach, jakby siedział w wyimaginowanej krześle.
  • Bądź w pełni osadzona w nogi unieś klatkę piersiową i nadal wydłużyć kręgosłup przez osiągnięcie kość ogonową w kierunku ziemi i koronę z głowy w kierunku nieba.

Ramiona mogą mieć różne stanowiska, od pobytu rozszerzony, ramiona szerokie z tyłu, z dala od uszu, ręce na sercu, w modlitwie, ręce na biodrach lub broni się z przodu, dłonie do ziemi. Pobaw się z wariacji ramienia czuć różne doznania.

Trzymaj pozę przez co najmniej pięć głębokich oddechów, koncentrując się na wydłużenie kręgosłupa na wdechu i opadania biodra głębsze na wydechu.

Głębiej

Tonący biodra niskie, utrzymując pełną stopę na ziemi, doprowadzi cię głębiej w pozie, ale są inne sposoby, aby włączyć się ciepło.

Skręcanie Opcja

Przeprowadzka do skręcie naprawdę dostaje nogi, aby zapalić, i otwiera kręgosłupa i ramion jako bonus.

  • Krok nogi razem tak duże palce dotykać.
  • Przynieś ręce do serca.
  • Wdech i wydłużyć kręgosłup.
  • Wydechu, zaczynają się obracać tułów w lewo, od pępka i kontynuując przez żebra i piersi.
  • Ciągnąc za ramię do tyłu i otwarte w lewo, nadal podnosić pierś, trzymając biodra niższe niż piersi.
  • Trzech do pięciu oddechów tutaj, a następnie powrócić do centrum i przełączników stron.

Inną opcją jest do zniesienia obcasy, naciskając kulki stóp pod ziemią i ciągnięcie pięty aż do łydek. Jak przesunąć obcasy się, zlewozmywak biodra niższe, znalezienie równowagi siły i równowagi. Zagraj z opcji ramion również tutaj.

Korzyści

Utkatasana wzmacnia ud, łydek, kostek i pleców. Duży zwróceniem uwagi na mięśnie brzucha, może zwiększyć siłę w rdzeniu.

Użyj krzesła stanowią przetestować wytrzymałość i siłę woli. Jeśli uda zacząć palić lub opon, skupić się na oddychaniu przez nią i utrzymania pozy na czas określony.

Przeciwwskazania i Modyfikacje

Osoby z problemami kolan powinni pamiętać o nie będzie głęboko w pozie czy jest jakiś ból.

Od utkatasana podnosi tętno, każdy z kwestiami niskie ciśnienie krwi lub serca powinny przed wykonywaniem bardziej intensywne postawy jogi skonsultować się z lekarzem.

Aby utrzymać w dobrej dostosowania kolana i pomóc wyciągnąć miednicę pod, wsunąć blok jogi między kolanami lub udami i wycisnąć jak zatopić głębiej w pozie.

Użyj ścianie pomóc wspierać plecy podczas uprawiania utkatasana. Pozwoli to utrzymać pozy już i poczuć ustawienie kręgosłupa.

Znalezienie ogień

Utkatasana jest popularne pozy w nowoczesnych zajęciach jogi, i nie bez powodu. Jego siła, wytrzymałość i cechy budowy ostrości znacznie zwiększa własnej praktyki. Krzesło stanowić to wspaniały sposób, aby kopać w głąb siebie i znaleźć determinację i rozpalić ogień.