grsail.com

Jak zrobić Clay Poker Chips

Zagraj w pokera z niespodzianką! Stwórz własne gliny pokera chipy. Kolor i zaprojektować je jak chcesz. Ita € ™ s naprawdę bardzo prosty projekt do podjęcia. Czy jesteś gotowy? Następnie sprawdź czynności.

Oto łatwe i proste kroki, jak zrobić frytki gliny pokera:

  1. Tworzenie centrum chipie. Poker chip posiada solidną centrum kolorowego. Rzuć bloku kolorowym gliny aż tworzą piłkę. Rzuć go w dłoniach, tworząc kształt cylindryczny. Rolka do jej długości wynosi około 6-7 cm. Upewnij się, że grubość clayâ € ™ s jest wielkość nickelâ średnicy € ™ s.
  2. Tworzenie linii przerywanych. Rozwałkować paski białej gliny za pomocą wałka do ciasta. To powinno stworzyć przerywane linie tak jak na zwykłych żetonów pokerowych. Rzuć gliny aż jest wystarczająco gruby, aby stać się chipsâ € kropki ™. Następnie wyciąć paski z maszynki. Decyduje o wielkości do szerokości listwy w. Długość powinna być równa cylindra.
  3. Dołącz paski. Umieść paski na cylinder gliny. Przymocować taśmy, jeden po drugim. Pozostaw szczeliny pomiędzy równymi odstępami. Nacisnąć pasków do cylindra gliny. Upewnij się, że ma kieszenie powietrzne są uwięzione pomiędzy.
  4. Tworzenie zewnętrznej krawędzi. Rzuć blok gliny za pomocą wałka do ciasta. Rolka do gliny jest tak gruba jak cala arkusza jedną czwartą. Owinąć warstwę gliny wokół cylindra w arkuszu luźno. Nakładają się na jednej krawędzi arkusza na drugiej. Następnie ostrożnie przecięcia obu warstw przy użyciu maszynki do golenia. Usunąć pęcherzyki powietrza, naciskając mocno na arkusz gliny cylindra.
  5. Przechowywać w lodówce cylindra gliny. Ustawić cylinder gliny bok. Zostaw go w spokoju na dobre 30-45 minut. Następnie owinąć gliny cylindra w papier woskowany. Można także umieścić go w plastikowej torbie żywności. Umieść owinięte gliny w zamrażarce. Pozostawić go w ciągu około 15 minut.
  6. Podzielenia cylinder gliny. Zamrożony gliny z zamrażarki. Umieścić znaki do cięcia za pomocą linijki. Następnie za pomocą maszynki do podzielenia gliny. Każdy wycięty element staje poker chip.
  7. Zaprojektuj żetony. Rubberstamps może być stosowany do wprowadzenia wzorów na chipie. Umieść każdy żeton pokerowy w plastikowych żetonów między 2 handlowych i naciśnij je. Powinno to stanowić grzbiety na Chipa € ™ s. Można również dodać więcej ozdób. Ręczne malowanie chip lub wykorzystanie rubberstamps świateł w tuszu do wytłaczania na bazie oleju. Bądź kreatywny podczas projektowania.

Wykonaj żetony zestaw pokera przy użyciu gliny. Myj ręce po zakończeniu jednego zestawu kolorów żetonów. Na clayâ € ™ s kolor może mieszać się z kolejnym kolorem ustawionym zrobisz. Upewnij się, że narzędzia są zawsze czyste, zbyt. Wreszcie, umyć ręce po youâ € ™ re wykonane zadanie. Dona € ™ t chce gliny przyklejania do innych rzeczy, gdy ich dotknąć. Na pewno wouldnâ € ™ t chcesz spróbować gliny kiedy jeść rękoma.