grsail.com

Jak zrobić Bubble Blower

Myśląc o dokonanie domowe bubble dmuchawy? Masz wiele opcji do wyboru. Są one łatwe do wykonania i nie tylko cenowo, ale coś może korzystać cała rodzina czyni razem.

  • Czując się jak kilka naprawdę dużych baniek? Ręce na basen dla dzieci i hula-hoop. To musi być wdmuchiwane na zewnątrz, ponieważ te pęcherzyki wymaga dużo miejsca i co najmniej galon mieszanki bańki. Najlepiej jest to zrobić na dzień z wietrze. Wlać tyle rozwiązanie, jak myślisz, że potrzebujesz do swojej puli. Kto czyni pęcherzyki musi coś małego stać na, na przykład kału lub bloku montażowego. Tworzenie jumbo wielkości pęcherzyki, przeciągając hula hoop w powietrzu po zanurzeniu go w basenie.

  • Zawsze można zacząć od podstaw dmuchawy jeśli wolisz coś bardziej skomplikowane. Środki czyszczące do rur można kupić wszędzie, i robią doskonałe pęcherzyków dmuchawy. Mogą być duże lub małe, tylko z akcentem, a masz wiele kolorów do wyboru. Mogą być również zmieniane w różne kształty, takie jak serce, gwiazdy lub kwadratowy.
  • Można także dmuchawy bańki z starych, wypaczonych wieszaki z drutu leżące wokół domu lub w szafie. Jeśli masz parę Szczypce półokrągłe, w tym jednostki staje się dużo łatwiejsze. Musisz odpocząć wieszak i wyprostować przed kształtowaniem. Twist jeden koniec wieszaka do innych i pozwolić sobie co najmniej 3 cm drutu skręconego się trzymać, gdy co bąbelki. Tego typu bubble dmuchawy może dać pewne problemy, więc większość sugerują inwestowanie w pewnego splotu bawełny. Gdy dmuchawa bańka drut jest kompletny, można owinąć sznurek wokół przewodu, pozwalając działać jak knota i zrobić bańki znacznie bardziej trwałe. Za pomocą taśmy samoprzylepnej lub taśmę izolacyjną owinąć wokół ostrych krawędzi, co czyni go bardziej bezpieczne w użyciu, gdy jest owinięty sznurkiem.

Istnieje wiele innych wzorów do wyboru, takich jak cięcie kształtów do starych wieczek pojemników i za pomocą foremki. Jeśli to nie są dla Ciebie bąbelkowe dmuchawy, jest wiele przydatnych porad i wskazówek w Internecie. Można również udać się do lokalnego sklepu z biblioteką sztuki ciekawych wzorów i pomysłów. Baw się eksperymentować z tych zabawnych rzemiosła!