grsail.com

Jak zrobić Brudne włosy wyglądają świeżo i czysto

Pozwala to przyznać, czasami trudno jest znaleźć czas, aby umyć włosy. Niektóre sytuacje po prostu uniemożliwiają. Jednak nikt nie lubi dzieje się publicznie z brudna, tłuste włosy. To po prostu wygląda źle. Tak, być może istnieje sposób, aby wygląd czyszczenia brudnych włosów.

Jak zrobić Brudne włosy wyglądają świeżo i czysto

Akcesoria do włosów

Jest możliwe, aby ukryć brudne włosy pod chustką lub szalik. Wszelkie akcesoria do włosów (spinki do włosów, wstążki, lub zespół włosów) doda uroku i stylu do obrazu, a nikt nie zauważy, że masz brudne włosy.

Put Your Hair się

Ta rada jest dla tych z długimi włosami. Wystarczy zrobić warkocz lub koński ogon, a fryzura nigdy nie pokaże, że Twoje włosy nie były myte przez chwilę.

Pranie na sucho

Najlepszym rozwiązaniem jest suchy szampon. Jednakże, jeśli dona € ™ t mieć go pod ręką, można użyć, na przykład, skrobia kukurydziana. Wystarczy zastosować niektóre z włosami, skrobia wchłania tłuszczu i brudu, i dokładnie przeczesać włosy później. Teraz jesteś gotowy, aby przejść do ważnego spotkania. Jeden punkt zauważyć chociaż- można bezpiecznie użyć proszku dziecko talk lub mąki do pieczenia suche szampon, jeśli masz jasną i blond włosy. Jednakże, nie można korzystać z tych produktów, jeśli jesteś właścicielem ciemne włosy, ponieważ pozostałości tych produktów będą widoczne; brunetki może korzystać tylko z wysokiej jakości suchy szampon.