grsail.com

Jak zrobić Bezpieczeństwa Pin Watch

Jak zrobić Bezpieczeństwa Pin Watch

Zegarki agrafką są gorące teraz, i są bardzo proste, aby samodzielnie. Możesz używać niezależnie od kolorów, które mają na swoim agrafki do współpracy ze swojej garderoby. Istnieją dwa proste sposoby do dokonywania zegarek, za pomocą różnych form elastycznego. Oba są opisane poniżej.

Co będzie potrzebne

  • Twarz zegarka (rodzaj z barów na każdej stronie, gdzie zespół przywiązuje)
  • 2 stóp ciężkich 0.8mm biżuterii sznurka elastyczne, pokroić na pół; lub 8 cali szerokości szycia elastyczne z pasków zegarków
  • 30 lub kołki zabezpieczające 40 (taką samą długość jak pręty Watch)
  • nasion lub E koraliki w wybranym przez Ciebie kolorze
  • szczypiec precyzyjnych
  • nożyczki
  • silny klej, jeśli będziesz za pomocą sznurka elastyczne (jak Super Glue®)
  • igły i nici, jeśli będziesz używać szycie elastyczną

Wskazówki
Ułóż koraliki w kolorach i wzorach, co chcesz na agrafki i zamknąć je. Używając szczypiec precyzyjnych, szczypta głowy każdego pin zamknięty, więc nie będą znów się wycofać.

Korzystanie sznurka Elastic

Jeśli używasz sznurka elastyczne dla agrafką paski do zegarków, krawat jeden koniec każdego kawałka do jednego z barów zegarek. Umieścić kroplę kleju na węzeł, aby go zabezpieczyć, a następnie odetnij krótki koniec. Wątek jeden łańcuch przez głowę, a drugi przez podnóża jednego agrafką z koralików zwróconych w tym samym kierunku co tarczy zegarka.

Powtarzaj do następnego agrafką, obracając ją tak, że jego głowa jest obok pierwszego kołka pieszo. Dodawaj szpilki, zmiennym kierunku, dopóki nie wystarczy, aby przejść całą drogę wokół nadgarstka. Zwiąż każdy łańcuch do baru po drugiej stronie tarczy zegarka, klej węzeł i odetnij krótki koniec.

Korzystanie szycia Elastic
Gwint jeden koniec elastycznego wokół paska na jednej stronie powierzchni zegarkowym. Za pomocą igły i nici, szyć koniec elastyczna do siebie blisko baru. Wątek agrafki na elastyczne z kulek w tym samym kierunku, jako tarczy zegarka. Wątek inny agrafki na paski do zegarków z głową obok pierwszego kołka pieszo.

Dodawaj szpilki, zmiennym kierunku, dopóki nie wystarczy, aby przejść całą drogę wokół nadgarstka. Przełóż koniec elastyczna przez inny pasek zegarka i przyszyć ją do siebie blisko baru, odcinając nadmiar elastyczna.