grsail.com

Jak zrobić Bean Bag Toss forum

Dzieci mogą grać w wiele gier z wykorzystaniem prostych poduchy. Jeden ulubiona gra większość dzieci cieszyć się podrzucać woreczek z grochem. Aby to grać, trzeba torbę fasoli wrzucić płytę.

Oto w jaki sposób można stworzyć własną.

 • Zbieranie materiałów Musisz następujące:. Arkusze z ¼ calowym 4x8 sklejki, 7 metrów desek 1x1, kleju do drewna, papier ścierny, farby, pędzle, ołówek lub kreda, miernik, sporządzanie kompas, 1-calowych wkrętów do drewna, C -clamp, torby piły, wiertła o zmiennej prędkości, tłokowych słomy i fasoli.
 • Podziel arkusz sklejki. Przy użyciu ołówka i kredy i twój miernik, zmierzyć i oznaczyć linię, która będzie podzielić arkusz sklejki na dwie równe części, które mierzą 4x4 metrów. Korzystanie pilarki cięcia arkusza sklejki na dwie połowy, a następnie linię zaznaczoną wcześniej. Ustaw połowę arkusza sklejki bok.
 • Podzielić jeden kawałek arkusza sklejki ukośnie. Ponownie za pomocą ołówka lub kredę i miary, podzielić pierwszy kawałek sklejki cięcia na dwie równe części, ale tym razem, podzielić go po przekątnej, po linii, którą oznaczone.
 • Wytnij płytę 1x1 w połowie. Przy użyciu ołówka i kredy i twój miernik, zmierzyć i oznaczyć linię, która będzie podzielić płytę na dwie równe części.
 • Zaplanuj i szkicować projekt płyty podrzucać. Bądź kreatywny i poprosić dzieci, aby ci pomóc. Można narysować swoje ulubione postaci z kreskówek lub pozwolić im tworzyć własne szkice i bazgroły na drugiej połowie 4x4 sklejki.
 • Wytnij otwór na sklejki. Przy użyciu ołówka i kredy i twój miernik, zmierzyć i zaznaczyć otwór na poduchy. Upewnij się, aby dostosować rozmiar otworu i zrobić to na tyle duże, aby pasowały do ​​torby fasoli do niego. Następnie wyciąć otwór za pomocą piły posuwisto-zwrotny.
 • Oznacz krawędzi do umieszczenia śruby. Przy użyciu ołówka, aby ślady wzdłuż całej lewej i prawej krawędzi płyty wrzucić. Zachować odległość 1 cal od siebie i 1 cala od krawędzi. Zacznij oznakowanie 3 cm od górnej części planszy i zatrzyma się, gdy jesteś 3 centymetrów od dna.
 • Włącz płytę wrzucić na. Zaznacz odpowiednie krawędzie "top", "dno", "lewa strona" i "prawa strona" ołówkiem. Połóż wyżywienie w dół na płaskiej, równej powierzchni.
 • Umieść płytę 1x1 na jednej bocznej krawędzi płyty wrzucić. Upewnij się, że nie jest to umieszczone w centrum i pół cala od krawędzi płyty. Nałożyć klej do drewna, aby dołączyć do tych dwóch części razem. Następnie dołączyć C-clamp na końcu klejonych części, aby utrzymywać je na miejscu aż do obu zestawów klejowych.
 • Włóż wkręty do drewna 1-calowe. Obrócić płytę wrzucić nad i używać zmiennej wiertarki prędkości wstawić wkrętów do drewna w miejscach zaznaczonych wcześniej. Wywiercić wszystkie śruby w, a następnie usunąć C-zacisk, czy można przesunąć C-zacisk, jeśli koliduje z śrub.
 • Obróć twarz płyty rzut w dół. Pobierz jeden przekątnej kawałek sklejki, które można wyciąć wcześniej, i umieść go w pozycji pionowej, co spoczywa na górze planszy Toss i wobec dwóch sklejonych kawałków. Upewnij się, najdłuższa krawędź kawałek sklejki stoi dolną część deski Toss, jedna krawędź 4 stóp leży wzdłuż krawędzi płyty rzut równo, a drugi brzeg 4 stóp stoi górną część deski wrzucić.
 • Określają przekątnej kawałek sklejki na płaskiej powierzchni. Dzięki zastosowaniu ołówka, aby znaki wzdłuż zewnętrznej krawędzi 4-stopowa do umieszczenia śrub. To powinno leżeć na pokładzie wrzucić. Zachować odległość 1 cal od siebie i 1 cala od krawędzi. Zacznij oznakowanie 3 cm od jednego końca i zatrzyma się, gdy jesteś 3 centymetrów od drugiego końca.
 • Przyklej inne przekątnej kawałek sklejki. Ustaw przekątnej sklejki i zastosować klej do drewna. Natychmiast wstawić C-zacisk do przechowywania klejone elementy razem aż do zestawów kleju.
 • Włóż 1-calowych wkrętów do drewna. Następnie wyjmij C-zacisk po wszystkie śruby są. Pozwól wszystkim klej do wyschnięcia.
 • Projektowanie i pomalować sklejkę. Zaproszenie dzieci do przyłączenia się w projektowanie, malowanie powierzchni i boków płyty wrzucić. Zrób to tak kolorowe, jak chcesz. Powtórz kroki 2-15 dla drugiej płyty wrzucić.

Płyty z fasoli torba wrzucić są w wielu kształtach i rozmiarach, ale pod kątem 4 stóp kwadratowych rzut deska wydaje się idealnym planszy do użytku na zewnątrz.