grsail.com

Jak zrobić Apple Pie

Jak zrobić Apple Pie

Podczas gdy wiele osób wie, jak zrobić szarlotkę, są takie, które szukają czegoś trochę w górę. Może to być wpisane w konkursie, a może służył do ważnego gościa; szarlotka może być tak samo jak każdego smakosza pięciogwiazdkowym receptury.

Składniki Czy Number One

Z pożywieniem, jakość końcowego produktu jest tak dobra, jak jakość, co dzieje się w nim. Wiedza, które odmiany jabłek działa najlepiej, a które dodać przyprawy z najbardziej smak jest ważną częścią sukcesu tortu.

Jabłka

Musisz wybrać świeże jabłka, jeśli chcesz najlepsze ciasto kiedykolwiek. Niektóre z tych odmian, które sprawiają, doskonałe ciasta są:

 • Braeburn
 • Granny Smith
 • Gravenstein
 • Miód Crisp

Poszukaj twardych jabłek, które pachną świeże. Organiczne jabłka mają więcej smaku niż tradycyjne jabłek i czy można je dostać świeże z lokalnego sadu tak dużo lepiej. Inną wskazówką jest to, że za pomocą kilku odmian jabłek da pie więcej smaku, niż tylko jeden.

Obrać i rdzeń jabłka, upuszczając je do dużej miski z soku jabłkowego z sokiem z cytryny. Pozwoli to zachować jabłka z zbrązowienia. Nie martw się, moczenie jabłka nie zmniejszy smak w ogóle.

Przyprawy

Przyprawy nie pozostają świeże bardzo długo i mogą stracić smak. Spróbuj kupić przyprawy ze sklepu specjalności jak Penzey jest gdzie są one dobrej jakości i świeże. Wspólne przyprawy do szarlotki są cynamon, goździki, imbir, i nutmeg.There wiele rodzajów cynamonu. Jeden z najlepszych do stanowienia kołowy jest Chiny Tung Hin cynamon, która ma głębokie, ostry smak i bardzo słodkie wykończenie. Korintje jest łagodniejszy i słodkie, a wietnamski ma ostre przyprawy. Większość ludzi stosuje Ceylon cynamonu, który najłagodniejszy smak. Dodawanie unikalny cynamon doda smaku i głębokości do tortu.

Dodając szczyptę pieprzu cayenne da tortu trochę ciepła, że ​​idzie dobrze o smaku cynamonowym. Nie dodawać żadnych rzeczywisty smak więc nie zmienia smaku, tylko pikanterii.

Ciasto

Ciasta do wyboru będzie mieć duże znaczenie, jak gotowe ciasto wygląda i smakuje. Należy użyć albo Pate brisée lub Pate Sucre w dolnej skorupy dla najlepszych rezultatów. Używaj, czego chcesz dla górnej skorupy.

 • Potrawa dodaje piękny kruchą konsystencję do tortu.
 • Streusel jest słodka polewa na ciasto stosuje pikantny.
 • Pâte brisée jest nierówne i pozwala smaki w napełniania wyjdzie.
 • Pâte Sucrée jest lekko słodki wypiek.

Dokonując ciasto ważne jest, aby utrzymać wszystko bardzo zimno. Użyj dobrze schłodzonego masła, mają miskę wody z lodem, aby zanurzyć palce w trakcie pracy z ciasta. Chcesz masła do zabudowy w mące bez topi do niego. Korzystanie twoje zimne palce wyciąć masło z mąką, aż wygląda krucha.

Użyj tyle wody z lodem, aby giętki ciasta. Może to zająć trochę więcej wody niż jest nazywany w recepturze. Teraz, przykryć go dokładnie i odstawić do lodówki na trzydzieści minut. Umieścić ciasto na lekko blacie zapylonego and roll delikatnie. Jeśli ciasto zaczyna się rozgrzać, a następnie schłodzić go na kilka minut przed toczenia się więcej. Pasuje do miski ciasto ostrożnie. Pozostawić ciasto pie odpocząć kilka minut w lodówce przed kontynuowaniem swojej tortu.

Pieczenia tortu

Po dodaniu górną skórkę szczotki go z jednym żółtkiem zmieszanym z łyżeczką wody. Posypać gruboziarnisty cukier kryształ na górnej skorupy. Gdy ciasto piecze, będzie się złoty kolor, błyszczące i mają ładne tekstury i słodki glazury.

Większość ciasta trzeba będzie piec przez 40 minut w temperaturze 400 stopni, chyba że przepis wymaga innej temperaturze.

Podstawowe Apple Pie Recipe

Bez względu na to, co może być dodatki apple pie zawsze ma podstawową strukturę. Ten prosty przepis jako punkt wyjścia, a następnie eksperymentować.

 • 6 jabłka, obrane, rdzeniowe, i krojone
 • 1/2 szklanki cukru, albo biały lub brązowy
 • Szczypta soli
 • Mieszanka przypraw (cynamon, goździki, gałka muszkatołowa, imbir, wszystkie przyprawy) do smaku
 • 1/4 szklanki mąki
 • 3 łyżki. masła
 • Pie Lukier
 1. Rozwałkować połowę pie crust na raz. Podszywają się pie z jednej połowie.
 2. Umieść jabłka w dużej misce. Wymieszać przyprawy, mąkę, sól i cukier razem i wrzucić jabłka w tej mieszaninie.
 3. Dodaj jabłka do skorupy. Kropka z masłem.
 4. Połóż górną skórkę nad góry i naciśnij krawędzie razem stanowczo.
 5. Wyciąć wzór w górnej skorupy, aby umożliwić pary uciec.
 6. Piec przez 40 minut w piecu o temperaturze 45 stopni. Po to się robi, sok wygląda gruba i bańki z góry.

Przepisy na jak zrobić Apple Pie

Najlepsze cukiernicy z całego świata eksperymentowali z szarlotki i wymyślić kilka ciekawych zmian. Bądź gotów zrobić to samo z różnych kombinacji, aż pojawi się po prostu prawo.

Trzyosobowy Cinnamon Apple Pie

Jabłko Ginger Pie z Cider Bourbon Sauce

Alton Brown Apple Pie

Cukierki Apple Pie

Dzień wyborów Apple PieWiedząc, jak zrobić szarlotkę pozwala zrobić pyszne desery, że prawie każdy kocha.