grsail.com

Jak zrobić animowaną postać 3D

Jeśli youâ € ™ ve często zastanawiał się, jak animacji 3D jest dla filmów, a następnie youâ € ™ ll być szczęśliwy, aby dowiedzieć się, że istnieją programy komputerowe, których można użyć, aby utworzyć własną 3D animowaną postać. Do tego projektu trzeba użyć oprogramowania Poser Pro, aby pomóc stworzyć 3D charakter animowany i użyć programą narzędzi € ™ s, aby go przenieść.

1. Pobierz oprogramowanie.

Pobierz oprogramowanie Poser Pro i zainstalować go na komputerze. Przejdź do strony głównej DAZ 3D i pobierz dane 3d, ubranie, włosy lub modele, a następnie zainstalować go. Możesz wybrać rysunek, V4 podstawowe tekstury i tak różnorodne towary ściągnąć. Zlokalizuj pakiet bundle, który zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby przekształcić swoją postać. Zainstaluj pobrane pliki z DAZ 3D do katalogu Poser, a następnie uruchomić program Poser.

2. Przekształcenie charakter.

Zmiana domyślnego interfejsu charakter na PROGRAMA € ™ s na rysunku V4 został pobrany. Idź do prawej przeważającej części interfejsu, który jest programa € ™ s biblioteki, aby znaleźć i wybrać postać V4. Wybierz ikonę na dole, aby zastosować zmiany. Teraz WEA € ™ ll wybrać sztuk odzieży dla swojej postaci. Idź do biblioteki programu ponownie i wybierz parę spodni lub szortów dla swojej postaci. Wybierz podwójną strzałkę na dole, aby przynieść spodnie pary na scenę. Wybierz Rysunek z menu na górze, a następnie wybierz zgodne co dodaje spodnie pary z charakterem. Wybierz inne części garderoby oraz wykonaj tę samą procedurę, aby dodać elementy na charakter. Można wybrać różne pozycje dla swojej postaci z biblioteki pozy. Wybierz pozę z listy i kliknij go dwukrotnie, aby przekształcić swoją postać. Możesz dodać kilka zmian do swojej postaci, jak i tekstury skóry fryzur z biblioteki programa € ™ s.

3. Animacja postaci.

Poznamy animować utworzony za pomocą funkcji Auto klatek kluczowych charakter. Po włączeniu funkcji automatycznego klatek kluczowych można zauważyć harmonogram na dole interfejsu programa € ™ s. Będziesz korzystać z tego zrobić różne działania dla tej postaci. Wizualizacja i zaplanować, jak chcesz, aby przenieść swoją postać na ekranie. Możesz zrobić swój taniec znaków, marszu lub biegu.

Teraz na początku osi czasu, przenieść części jego ciała do pozowania w pewien sposób za pomocą pokrętła po prawej stronie. Na przykład, jeśli chcesz postać chodzić na środku ekranu od lewej większości strony, musisz umieścić znak nie. Teraz przodu na osi czasu i przenieść znak na środku ekranu. Następnie przejść do przodu na osi czasu ponownie i uczynić swoją postać podnieść ręce. Przesuń do przodu w ostatniej akcji, która ma postawić znak po prawej stronie ekranu. Skonfiguruj ustawienia czynią dla ruchu, a następnie odtworzyć animację. Zobaczysz postać przejść z lewej strony ekranu do środka, gdzie unosi ręce a następnie przejść do prawa większości ekranu.

Korzystanie z gotowych dodatków do charakteru sprawia, że ​​łatwo można stworzyć rodzaj znaku, który chcesz i programa € ™ s zdolność do tworzenia ruchu daje wgląd w jaki sposób filmy 3D animacji są wykonane.

Szybkie porady:

  • Program wypełnia w pustych klatek kluczowych na osi czasu pomiędzy każdym stanie stworzyć działanie płynu.