grsail.com

Jak zostać pielęgniarką Practitioner w Urzędzie dermatologa

Obecnie istnieje rosnące zapotrzebowanie na lekarzy pielęgniarki w dermatologii. Brak w dermatologów staje się problemem dla świata medycznego dziś. Lekarzy pielęgniarki w dermatologii są odpowiedzialne za ocenę, diagnozowania, leczenia, utrzymania, przepisując, konsultacji i kierowania pacjentów z problemami w dermatologii.

Potrzebna jest determinacja i pasja dla zdrowia w coraz pielęgniarka od procesu stawania certyfikat pielęgniarka w gabinecie dermatologa może trwać dość długo.

Są to wymogi do uzyskania statusu pielęgniarka w gabinecie dermatologa:

  • Zarabiaj stopień bachelorâ € ™ s w zakresie pielęgniarstwa. Dyplom bachelorâ € ™ s pielęgniarstwa można zdobyć przechodząc przez wyższych uczelni edukacji lub jakikolwiek rząd akredytowanych szkół. Jeśli już wiesz, podstaw pielęgniarstwa lub miały nieco podobny stopień w przeszłości, można zarobić dyplom wyższej associateâ € ™ s pielęgniarstwa zamiast. Stopień wykonania associateâ € ™ s jest zdobyta przez studentów różnych uczelni społeczności przez młodszych szkół, uczelni technicznych, lub. Stopnia w zakresie pielęgniarstwa jest koniecznością.
  • Weź Krajowa Rada Licensure Examination lub NCLEX. NCLEX jest przez Krajową Radę Izb państwowych Pielęgniarstwa, aby ocenić, czy absolwent pielęgniarstwa jest gotowy do zarabiania na licencji pielęgniarskiej. Istnieje wiele ośrodków, które świadczą usługi przeglądu, które pomogą Ci przygotować się do tego egzaminu.
  • Zarobić kilka lat doświadczenia zawodowego. Po zdaniu Twój NCLEX i zdobyć licencję pielęgniarskiej, pracują w biurach, szpitalach, klinikach lub jako pielęgniarka entry-level. To pomoże Ci zdobyć doświadczenie zawodowe, które trzeba będzie uzyskać tytuł Mastera € ™ s w zakresie pielęgniarstwa. Najlepiej jest, że można ubiegać się o pracę w klinice dermatologii tak, że będziesz mieć świadomość obowiązków i odpowiedzialności pielęgniarka w gabinecie dermatologa.
  • Zarabiaj tytuł Mastera € ™ s pielęgniarstwa. Dyplom Mastera € ™ s pielęgniarstwa trwa zwykle około dwóch lat. Jednak przed ubieganiem się o Mastera € ™ s stopnia, będzie trzeba kilka lat doświadczenia w pracy jako pielęgniarka. Mastera stopień € ™ s pielęgniarstwa jest potrzebne, aby dostać się na konkretne praktyk pielęgniarskich.
  • Zarabiaj trzy lata doświadczenia zawodowego. Aby stać Dermatologia Certified Nurse Practitioner, trzy lata doświadczenia w pracy jest warunkiem wstępnym. Musisz dostać pracę jako pielęgniarka w gabinecie dermatologii lub certyfikowanego specjalisty dermatologii klinice. Będzie to również pomocne w rozwijaniu swoich umiejętności jako pielęgniarka Dermatologii Practitioner.
  • Zarabiaj certyfikacji jako Certified Nurse Practitioner Dermatologia. Aby zostać certyfikowanym Nurse Practitioner Dermatologia, potrzebny będzie pielęgniarka lub RN licencji, swoją siostrę practioner lub NP licencji, co najmniej 3000 godzin doświadczenia pracy jako pielęgniarka, nadzorowane praktykę certyfikat dermatologa, dyplom Mastera € ™ s pielęgniarstwa i krajowa certyfikacja jako pielęgniarka. Badanie oceni swoje możliwości w kontaktach z i obsługi pacjentów i ich obawy związane z dermatologii.

Jako pielęgniarka w todayâ € ™ s świecie jest duża pomoc do społeczeństwa. Istnieje stała potrzeba pracowników służby zdrowia z powodu wzrostu problemów zdrowotnych spowodowanych przez zmiany w naszym świecie.

Pamiętaj, że w każdej karierze pole wyboru, twoim zadaniem jest tak ważne, jak ktoś elseâ € ™ s. Wszyscy musimy wykonać naszą część, w celu zbudowania silniejszego społeczeństwa dla przyszłości kolejnych pokoleń.