grsail.com

Jak zostać Oficer ASPCA

Jak zostać Oficer ASPCA

Chcesz wiedzieć, jak stać się ASPCA Officer, ponieważ kochasz zwierzęta i czują, że zasługują na najwyższą starannością i miłości i ochrony? Może jesteś w pokrewnej dziedzinie i że twoje talenty byłoby najlepiej nadaje się do tego rodzaju pracy. A może chcesz zmiany kariery i chcesz korzystać z miłości do zwierząt w swojej społeczności. Bez względu na powód, jeśli wiesz, jak stać się oficerem ASPCA, masz szanse na lądowanie pracy wzrośnie.

Co to jest ASPCA oficer?

ASPCA oznacza Amerykańskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i to ich zadaniem jest badać skargi dotyczące nadużyć i podejrzliwy złego traktowania zwierząt. Oficer ASPCA ma uprawnienia do aresztowania osoby przestępstwa, jeżeli istnieją dowody, zwierzę jest źle traktowane.

W chwili pisania tego, Nowy Jork jest jedynym państwem można dostać pracę jako oficer z ASPCA bo Nowy Jork jest jedynym, który ma stan Law Enforcement Division humanitarnego. Zakład prowadzi działalność głównie w Nowym Jorku, ale może egzekwować prawa humanitarnego w całym stanie Nowy Jork.

Obowiązki oficerów ASPCA są wymagane do wykonywania m.in. piśmie szczegółowe raporty skarg i dochodzenia, wywiady potencjalnych podejrzanych i świadków, a nawet dając wypowiedzi w sali sądowej. Czasami mogą one aso mówców lub uczyć dzieci i innych członków społeczności o zatrzymaniu okrucieństwo wobec zwierząt.

Warunki pracy

Aby uznać za pracę jako oficer ASPCA trzeba mieć co najmniej 21 lat, mają na maturę, być obywatelem prawny Stanów Zjednoczonych, mieszkaniec Nowego Jorku, i mają aktualne i ważne prawo licencja wydana przez Nowy Jork. Musisz także być w stanie przejść kontrolę przeszłości.

Jeśli się ASPCA Officer, trzeba zdać test New York State Peace Officer i ostatecznie być w stanie uzyskać licencję do przewozu broni palnej. Nawet jeśli masz ekstremalnych miłość zwierząt, będzie zobowiązany do opieki zwierząt i podstawowych klas ścigania. Jeśli masz naturalne śledczych zestaw umiejętności, to już jest plus na Twoją korzyść. Umiejętności komputerowe są także niezbędne.

Jak zostać Oficer ASPCA

Myślisz, że jesteś gotowy, aby stać się ASPCA oficer? Twój pierwszy przystanek powinien być strona zadaniem jako ASPCA. Wiele z tych zadań to zadania nie oficer administracyjne lub inne, ale nie zniechęcaj się. Codziennie sprawdzać, ponieważ, podczas gdy nie mogą znaleźć pracy ASPCA funkcjonariusza, może być równie zadowolony z pracy w charakterze dyżurnego lub w części departamentu rachunkowości, zwłaszcza jeśli masz doświadczenie w dziedzinie finansów. Skoro chcesz wiedzieć, jak stać ASPCA Officer, prawdopodobnie szuka tego typu pozycji.

Jeśli specyficzna praca oficer nie ma na liście, można spróbować innego podejścia do co najmniej dostać swoje CV i intencje do ASPCA. Znajdź pracę, która jest wyświetlana w ramach Wydziału Zwalczania okrucieństwa i wypełnić odpowiednie pola. W liście przewodnim należy stwierdzić, zadanie, które ma do uzyskania, w tym przypadku ASPCA Officer, i upewnij się, aby powiedzieć im, aby utrzymać swój list motywacyjny i CV i plików, kiedy i czy pozycja ta staje się dostępna. Wklej swój życiorys w formie i podkreślają wszelkie umiejętności związane z egzekwowaniem prawa.

Nowy Jork jest tak daleko

Co, jeśli mieszkasz w Nevadzie, ale nadal mają pragnienie zostania ASPCA Officer? Poza przeprowadzce do Nowego Jorku, skontaktuj się z lokalnym rządu ciała, jak w Izbie Handlowej-i zobaczyć, co może być dostępne w danym regionie podobne opcje. Podczas lokalnego miasta może nie mieć oficjalnych miejsc pracy ASPCA Officer, powinna istnieć jakaś forma wydziału zwalczania okrucieństwa można zastosować do. Następnie, jeśli kiedykolwiek zdecyduje się przenieść do Nowego Jorku, będziesz miał jakieś doświadczenia z akcji na ofercie pracy dla ASPCA!