grsail.com

Jak zostać Jockey

Jeśli wyścigi konne to sport królów, to dżokej okrakiem na koniu, który staje się ekspres do króla, wygrywając wyścig. Kariera dżokeja ma pewne ograniczenia dotyczące wysokości i masy, tak wysokie i najprościej, sportowcy nie muszą stosować. Ponieważ większość koni wyścigowych mogą prowadzić w większości wyścigów wynosi 123 funtów, średnia jockey utrzymuje jego / jej wagi pomiędzy 115 i 121 funtów. Dżokejów, którzy współzawodniczą dla największych portfeli, takich jak Kentucky Derby, Preakness i Belmont, uważany za "Triple Crown" wyścigów, utrzymać masę około 109 do 114 funtów.

Zaprzyjaźnij się z doświadczonych trenerów i właścicieli koni. Musisz ich zaleceń, aby twoja noga w drzwiach pracy na tylnej stronie toru. "Walking hots," schładzanie przegrzanych koni, które właśnie wchodzą poza tor lub wykonywania, jest jednym z pierwszych zadań.

Kolejny poziom na drodze do stania dżokej jest coraz pracę jako młodzi, osoby odpowiedzialnej za codzienne szczotkowanie i czyszczenie 03:57 koni w ich ładunku, a także uzyskiwanie ich wyposażone jeździć.

Kolejnym przystankiem w jockey praktyki jest do kucyka koni wyścigowych. Będziesz siedział na jednym szlaku konnego oraz pomoc w konia wyścigowego na bok, prowadząc go z ołowiu liny. To nie tylko daje RaceHorse pewnych koniecznych ćwiczeń, ale również pomaga konia przyzwyczaić się do ołowiu na torze wyścigowym w ten sposób. Pierwsza okazja, aby faktycznie jeździć konia wyścigowego będzie jako ćwiczącej, kiedy można galop do syta, aby skorzystać z konia na torze wyścigowym.

Teraz jesteś gotowy do udziału w zawodach wyścigowych praktyce szkolnej, ras, które pomogą Ci zrozumieć, jak wyjść z bramy i innych technik wyścigowych. Zakończenie tych szkolnego ras pozwoli do otrzymania koncesji ćwiczeń. Zacznij od konkurencyjnych w mniejszych ras ocenianych przez stewardów toru, który oceni takie rzeczy, jak poradzić sobie konia, ogólną zdolność jazdy i swoją zdolność do utrzymania bezpiecznej odległości od innych koni w czasie rzeczywistym wyścigu.

Kiedy złożyć wniosek i otrzymać licencję Twojego jeźdźców z toru, masz pozwolenie, które jest ważne w każdej korzystać torze w kraju.

Dżokej, który jeździ na zwycięski koń otrzymał 6% zwycięskiego torebce jako wynagrodzenia i dżokeje otrzyma wszystkie opłaty nazywa zamontować krocza (35 $ do 50 $) za każdym razem jeździć. W trakcie roku, dżokej może jeździć kilkaset różnych koni w aż 1000 ras.

Żywotność karierze dżokeja jest krótkie i intensywne ze względu na wymagania fizyczne, ale dla tych, którzy kochają wyścigi i konie, będąc jockey może być radosny sposób, aby zarobić na życie.