grsail.com

Jak zostać instruktorem w szkole nauki jazdy

Jak zostać instruktorem w szkole nauki jazdy

W dzisiejszym szybko zmieniającym się społeczeństwie, jazda to umiejętności, które każdy powinien znać. Zapotrzebowanie na profesjonalnie wykwalifikowanych instruktorów do nauki jazdy jest zawsze wysoka i wciąż rośnie, w wielu instruktorów konieczności oczekiwania listy studentów. Jeśli są wykwalifikowani kierowcy, który ma zdolność do nauczania i zachować spokój w sytuacjach wysokiego stresu, rozważyć coraz instruktor w szkole nauki jazdy. W zależności od tego, gdzie mieszkasz, to pracodawca, a ilu uczniów można wziąć, można zarobić na wygodne życie jako instruktor nauki jazdy. Na przykład, instruktor jazdy w stanie Nowy Jork może zarobić nawet 52,000 dolarów rocznie. Poza tym, bycie instruktorem jazdy wymaga nie wcześniejszego doświadczenia lub kwalifikacji oprócz nieskazitelny rekord jazdy. Zainteresowany? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zostać instruktorem nauki jazdy.

  1. Sprawdź swój stan lub przepisów kraju. Wymagania dla instruktorów nauki jazdy różnią się od kraju do kraju i stanu do stanu, więc upewnij się, że kontakt z agencją licencji lub Zakład Pojazdów Samochodowych, aby dowiedzieć się, jakie są wymagania. Musisz posiadać ważne prawo nieprofesjonalnych jazdy zostać instruktorem. Musisz być co najmniej 21 lat, posiada dyplom ukończenia szkoły, jest legalnym rezydentem państwa lub kraju, w którym będziesz uczył, i poddania się kontroli w tle.
  2. Teraz, gdy wiesz, jakie są wymagania, trzeba się kształcić i certyfikowane. Będziesz musiał przejść program szkoleniowy z certyfikowanej instytucji oświatowej dla instruktorów nauki jazdy. Kursy obejmują nauki w klasie i szkolenia w samochodzie. W zależności od szkoły jazdy, może musisz podać swój samochód do zajęć w samochodzie. Kiedy skończysz podjęcia szkolenia, złożyć wniosek, aby stać się instruktor jazdy. Musisz zdać egzamin i będzie wydał licencję zawodową lub certyfikacji gdy przejdziesz je.
  3. Gratulacje, jesteś teraz certyfikowany instruktor jazdy! Ostatnią rzeczą, którą musisz zrobić, to znaleźć pracę. Jest kilka miejsc, gdzie można nauczyć, w tym prywatnych szkół jazdy, szkół, i uczelni. Tworzenie CV, która zawiera szczegółowe informacje na temat swojego wykształcenia i doświadczenia jazdy, a następnie zacząć szukać instytucji, które potrzebują instruktorów jazdy. Jedno miejsce, możesz zacząć się w lokalnym DMV. Możesz też umieścić ogłoszenie w Craigslist lub ogłoszeń oferujących swoje usługi. Możesz zacząć w małej szkole nauki jazdy pierwsza, a te większe mogą wymagać pewnej liczby godzin doświadczenia przed rozważyć wynajęcie ciebie. Jednak wszystkie ciężkiej pracy w końcu pokazać się w ilości pieniędzy będzie można zarobić jako instruktor jazdy.
  4. Pamiętaj, że część jest dobra jako instruktor nauki jazdy to nie tylko jazda dobrze - to także zdolność do komunikować się z uczniami i uzbroić się w cierpliwość, gdy ich krzywe uczenia się są powolne. Musisz także być w stanie zachować spokój i myśleć szybko, gdy coś pójdzie nie tak, aby utrzymać studenta i innych kierowców bezpieczne.