grsail.com

Jak zostać Doker?

Jak zostać Doker?

Kiedy osoba odwiedza nabrzeży i stocznie i zegarki ładunek się przemieszczać, na pytanie: "Jak mogę zostać doker?" często pojawia. Proces ten jest często długie, ale podróż może okazać się trudne, ciekawe i satysfakcjonujące finansowo.

Jak zostać Doker?

Oprócz spełnienia wymogów sprawności fizycznej i trwałe pogodę wspólnego w dokach i portach usztywniający, istnieją inne wymagania niezbędne do zabezpieczenia pracy.

Członkostwo w Unii

Wszystkie bona fide dokerów muszą być członkami związku zawodowego robotników portowych. Proces ten może trwać kilka lat, jak nie ma otwartych okresów wpisowe, które są wspólne z wieloma innymi związkami zawodowymi. Keep poinformowała działalności Unii skolaryzacji więc możesz być pierwszym w kolejce, gdy program otwiera się na nowych kandydatów.

Kwalifikacje Unii

Przy ubieganiu się o członkostwo w związku, należy pamiętać, że osoby, które zgarnął godzin pracy w polu, jak pracownicy spoza Unii są korzystniejsze od innych. Nie-związkowe stanowiska przejść przez wiele różnych nazw, w tym dorywczo pracownika, pracownik stacji dokującej, wharfie, dok robotnik, sztauerami i dokerów. Tak długo, jak praca ma takie same wymagania jak stanowisk związków, doświadczenie jest zastosowanie i pomoże Ci uzyskać członkostwa w związkach.

Znalezienie spoza Unii Praca

Tradycyjne metody poszukiwania pracy, takie jak czesanie pomoc chciał reklam w gazetach i tablicach ogłoszeniowych online dla stanowisk robotniczych dock jest dobry początek. Agencje pośrednictwa pracy, które specjalizują się w pozycji statków i portach są również pomocne. Bezpośrednie zastosowanie w firmach przeładunkowych i wysyłki może zapewnić sobie pozycję, albo w niepełnym wymiarze czasu lub jako pracownika dyżuru. Wszystko to doświadczenie dodaje się i narasta godziny doświadczenia, że ​​związki wymagają rozważyć za członkostwo.

Zbywalność

Ponieważ będzie rywalizować z ludźmi, jak ustalono, jak mają się dokerów, dywersyfikacji swoje doświadczenie i gładzenia szeroki zakres umiejętności zwiększy swoje szanse na członkostwo w związku, gdy staną się dostępne otwory.

Wymagania fizyczne

Doker musi być w szczytowej kondycji fizycznej, aby dobrze wykonać. Ponieważ praca wiąże załadunku i rozładunku ładunków wszystkich kształtach, rozmiarach i gramaturach, optymalna sprawność i koordynacja są wymagane, a także zdolność do pracy szybko i sprawnie, aby spełnić rygorystyczne terminy statki wchodzenia i wychodzenia portów.

Tło edukacyjne

Pozycje dokerów dobrze płacą i nie wymagają wyższego wykształcenia. Przed wejściem te pole, należy dowiedzieć się jak najwięcej na temat przemysłu morskiego i jakie pociąga za sobą różne zadania dokerów. Badania terminologii i żargonu wysyłki, dzięki czemu można zaprezentować się profesjonalnie do potencjalnych pracodawców. Jeśli znajdziesz konkretną firmę, którą chcesz pracować, dowiedzieć się o ich historii i wzrostu prognoz i pakować się do ich potrzeb, jak konkretnie, jak to możliwe. Przewidzieć, jakie pytania mogą mieć i rozwijać solidne odpowiedzi, które sprawiają, kierownik zatrudniania sądzić będzie atutem dla ich działalności.

Warunki pracy i rozwoju możliwości

Starannie rozważyć plusy i minusy pozycji po zadać sobie pytanie: "Jak mogę zostać doker?"

Reality Check

Podczas romantyczna strona pracy jest intrygujący, pamiętaj, że nie będzie prawdopodobnie masz dużo czasu, aby stanąć w obliczu otwartej wody z wiatrem w twarz, jak uważają cuda świata i przypomnieć dreszcz zwiedzanie egzotycznych miast międzynarodowych.

Praca jest niebezpieczna, ponieważ wymaga ręcznego przenoszenia ciężkich ładunków, jak i operacyjnego ciężkich maszyn do podnoszenia palet i kontenerów, które mogą być tak duże i uciążliwe manipulować jak małe domy. Godziny są długie i wymagają pracy w każdych warunkach pogodowych, od upału do ujemnych temperatur.

Wypłata

Jeśli zdecydujesz można znosić fizyczne wymagania pracy, wypłata jest znaczna. W roku 2011, pensje początkowe dokerów było około 19 dolarów za godzinę, a tych z doświadczeniem zarabiali około 55 dolarów za godzinę. Możliwości kariery dla dokerów są zwykle obfite, a może przynieść wynagrodzeń w dużym zakresie sześciocyfrowe.

Pierwsze kroki

Sprawdź strony internetowe dla Międzynarodowej Unii hurtowni i Longshore (ILWU) i Międzynarodowego Stowarzyszenia Dokerów (ILA), aby dowiedzieć się więcej o swoich procedurach rekrutacyjnych i opłat. ILWU służy dokerów w Kalifornii, Waszyngtonie, Oregonie, na Hawajach i na Alasce. ILA służy dokerów wzdłuż brzegów Wielkich Jezior, wybrzeży Atlantyku i Zatoki Perskiej, Puerto Rico, wschodniej Kanadzie i kilku głównych rzek amerykańskich.