grsail.com

Jak znaleźć turystyczne Gry dziecięce

Podczas długiej podróży z każdego rodzaju, utrzymanie dzieci bawić prawdopodobnie będzie Twoim największym wyzwaniem. Gry podróży dziecięce może pomóc złagodzić swoje obawy godzin walk, jak zachować dzieci podekscytowany, zainteresowani, i przyjazny podczas całej podróży.

Znalezienie gry podróży, choć może być także wyzwaniem. Oto kilka pomysłów na świetne gry, aby grać i gdzie je znaleźć.

  1. Gry klasyczne: Byłbyś zaskoczony, jak wiele gier pozostają popularne przez lata. Kiedy trzeba, aby dzieci zajęty, zawsze można wyciągnąć starą ulubioną jak gry lub ABC I Spy.
  2. Wally Świat: Walmart, Target i podobne sklepy mają ogromny wybór gier. Możesz wziąć dzieci lub iść sam i wybrać szereg popularnych gier podróży, które będzie je rozrywkę całej podróży.
  3. Dollar Store: Jeśli nie chcesz płacić fortuny, aby utrzymać dzieci zajęte, można spróbować w sklepie dolara. Możesz być zaskoczony, jak wiele fajnych rzeczy, że znajdą i miłość. Niech każde dziecko wyłowić kilka swoich ulubionych pozycji, i to będzie warto godzin rozrywki w podróży.
  4. Rand McNally Dzieci przewodnik: Jeśli dzieci są podekscytowani lub zaniepokojeni długą podróż samochodem, Rand McNally spróbować dzieci mapę / przewodnik. Nauczą się wiele na temat miejsc, które odwiedzasz i przechodzących jednocześnie pobytu zainteresowany czymś oprócz walki dla większości podróży. Znajdziesz je w księgarni lub w Internecie.

    Można nawet stworzyć grę, ciekawostki, charakterystycznych dla regionów, przez które będziesz podróżujących. Twoje dzieci będą cieszyć się wyzwaniem (zwłaszcza, jeśli są zaangażowani traktuje jako nagrody) oraz, w tym samym czasie, by dowiedzieć się o miejscach po drodze.
  5. Internet: Internet jest pełen zabawnych gier dla dzieci. Szukając dziecięcych gier internetowych można znaleźć setki opcji. Starsze dzieci mogą cieszyć się grając w gry puzzle jak Sudoku. Możesz wydrukować wiele gier, tak aby można nosić je ze sobą. Zapoznaj się z zalecaną sekcję linki, aby znaleźć więcej pomysłów i druku gry.
  6. Przyjaciele: Zapytaj znajomych i rodziców, przyjaciół dzieci "o grach, które będą sugerować. Czasami można być wstrząśnięty Gry dla dzieci skończyło się cieszyć na długą podróż. Inni rodzice mogą mieć nawet gry, które można pożyczyć tylko oferty. Wystarczy pamiętać, aby spłacić przysługę później.

Przy odrobinie kreatywności i trochę ciekawości, można znaleźć gry, które dzieci będą kochać i nie zawiezie szalony. Możesz również zachęcać wyobraźnię dzieci ", sugerując, że tworzą one własne gry w podróży.
0

Szybkie porady:

  • Pamiętaj, aby uniknąć głośnych gier, które może zniszczyć drzemkę lub po prostu kierują cię do szaleństwa
  • Zapoznaj się z zalecaną sekcję linki, aby znaleźć więcej pomysłów i druku gry.