grsail.com

Jak znaleźć Suknie noszone przez Jennifer Lopez

Jak znaleźć Suknie noszone przez Jennifer Lopez

Czerwony dywan jest gotowy, fotografowie są na miejscu, bezpieczeństwo jest na miejscu i fani czekać w oczekiwaniu ... a tu przychodzi, to Jennifer Lopez! Ona z wdziękiem sashaying po czerwonym dywanie patrząc nigdy tak elegancki - ona jest oszałamiający. Wszystko jest dokładnie uderzenie, gdzie powinien. Jej włosy są mocno i jej akcesoria są w porządku. Oglądając w zachwycie, mówimy: "Chcę suknię takiego!" Jednak sen szybko się oddalił, bo nie sądzę, możemy pozwolić sobie nic, że Jennifer Lopez nosi.

Prawdę mówiąc, nie może być w stanie pozwolić sobie dokładnie zespół Pani Lopez ma na sobie, ale możemy odtworzyć wiele stylów ona zaszczycił nas z biegiem lat poprzez te kilka prostych kroków.

  • Poznajcie jej styl. Badanie jej zdjęcia, aby czuć się w jej podpis wygląda. Jej suknie mają kilka cech wspólnych; pasują do postaci jej ciało i pokazać swoje piękne krzywe, mają niskie linii szyi, i są otwarte w plecy.
  • Dowiedz się, kto jej ulubione projektanci. Jennifer Lopez ma nosić style od Valentino, Cavalli, Gucci i Narciso Rodriguez, żeby wymienić tylko kilka.
  • Rozpocznij zakupy około. Jennifer kiedyś przekazuje suknie z aukcji, które pomagają organizacji charytatywnych wspierających. Jeśli masz szczęście wystarczy, aby wziąć udział w jednej z tych aukcji, można kupić rzeczywistą suknię noszoną przez Jennifer Lopez i wspierać przyczyny w tym samym czasie. Te sukienki zwykle sprzedają za około 3000 dolarów.

Jeśli, że cena jest zbyt wysoka dla budżetu, nie zniechęcaj się; wielu projektantów mody pod wpływem sprzedaży stylu Jennifer. Kilka stron internetowych, gdzie można rozpocząć są www.edressme.com, gdzie suknie wahają się od 100 dolarów - 1000 dolary, BCBG.com, gdzie średnie ceny 250 dolarów - 600 dolarów, a www.tabloidstyle.com, gdzie sukienki zaczynają się niewiarygodne 10 dolarów! Nie zapomnij zajrzeć do własnych linii odzieżowych Jennifer Lopez, JLO i Sweetface. Bądź kreatywny i sklep sklepach oszczędności dla emerytów suknie balowe i wieczorowe suknie. Jeśli masz twórczego oka i można szyć, zrekonstruować sukienki można znaleźć i zaprojektować własną J.Lo inspirację.

Należy również pamiętać, że akcesoria mogą złamać lub strój; starannie wybrać, gdy ich dodawania. Pomyśl bogaty i czarujący, i akcentują z diamentami i perłami - biżuteria nie wolno!

Baw się, tworząc własną Jennifer Lopez inspirowane wygląd i nosić go z dumą. Nie może być czerwony dywan, fotografów, bezpieczeństwo lub wentylatory, ale jedno jest pewne: "Chcę suknię jak że" każdy, kto widzi będziesz myśleć,