grsail.com

Jak znaleźć refinansowanie Loan ceny

Przed przystąpieniem do refinansowania żadnej pożyczki ważne jest, aby wiedzieć, co średnie oprocentowanie kredytów i obecne są. Znalezienie refinansowania kredytu stóp jest bardzo prosta, ponieważ są one powszechnie dostępne i nieustannie wprowadzane do obrotu przez pożyczek instytucji. Aby uzyskać informacje na temat aktualnych kursów refinansowych, przeglądać strony internetowe, które zamieszczają średnie krajowe ceny, takich jak Yahoo Finance. Należy pamiętać, że ceny zamieszczone są na ogół dla kredytobiorców o niskim ryzyku. Tak więc w odniesieniu do oprocentowania kredytów hipotecznych, ceny zamieszczone są dla kredytobiorców, którzy mają dobre wyniki kredytowe i którzy chcą pożyczyć mniej niż 80% ceny zakupu. Na dzisiejszym rynku, 10% kapitał własny jest wymagany przez większość banków na refinansowanie kredytu hipotecznego.

Po ustaleniu stawek średnich, najbardziej logicznym pierwszym krokiem do znalezienia stawki refinansowania jest zadzwonić aktualnej kredytodawcy lub zobaczyć na ich stronie internetowej. Najprawdopodobniej refinansowania obecnego kredytodawcy będą najmniej czasochłonne trasy, ponieważ będą mieli zdecydowaną większość potrzebnych informacji na temat pliku. W niektórych przypadkach, aktualna kredytodawca będzie oferować bieżący kurs bez przechodzenia przez proces subemisję i może zaoferować rabat na koszty zamknięcia.

Jeśli aktualny kredytodawca jest w stanie refinansować na korzystne stawki, jest jeszcze wiele innych pożyczkodawców, którzy mogą być skłonni do refinansowania. Strony internetowe, takie jak pożyczki Drzewo daje potencjalnego kredytobiorcy do 5 cytaty z różnych kredytodawców, w tym zarówno oprocentowanie kredytów hipotecznych i koszty zamknięcia.

Przed wyrażeniem zgody na refinansowanie, należy rozważyć, czy refinansować jest w ich interesie finansowym. Musisz wziąć pod uwagę wszystkie koszty zamknięcia, które będą lumped do ogólnych kosztów refinansowania. W wielu sytuacjach kredytodawcy wymagają opłaty, lub "punkty", z 1% do 2% pożyczonej kwoty po prostu dać ci kredytu hipotecznego.

Dla uproszczenia, najlepszym sposobem, aby ustalić, czy refinansowanie ma sens dla kredytobiorcy jest podjąć następujące kroki. Najpierw określić swoje miesięczne oszczędności. Na przykład, jeśli $ 200k hipotecznego kredytobiorca z 6% kredytu procentowej może być refinansowane w 5% pożyczki odsetek, ich miesięczne płatności w oparciu o 30 lat amortyzacji zmniejsza się od 1199 dolar / mo do 1,074 dolarów / mo, 125 dolarów za miesiąc oszczędności. Zakładając, że ten sam kredytobiorca będzie musiał zapłacić koszty zamknięcia z 3.000 dolarów, to zajmie 24 miesięcy (3.000 dolarów / $ 125) dla kredytobiorcy złamać nawet na refinansowanie. Więc jeśli kredytobiorca chce sprzedać swój dom w ciągu 24 miesięcy, refinansowanie nie ma sensu dla jego.