grsail.com

Jak znaleźć rankingi i opinie na studia doktoranckie

Jak znaleźć rankingi i opinie na studia doktoranckie

Wybierając uczelnię lub doktorat szkoły, aby zapisać się na studia doktoranckie, czy jest program, doktorat online lub odległość, ważne jest, aby znaleźć sposób, aby poznać inny przebieg wartości niematerialnych atrybuty, aby móc porównać doskonałości oferowanych programów " , Rankingi i opinie są zazwyczaj dostarczane i mogą być wyszukiwane w Internecie uzupełnić swoje badania.

US News and World Report zapewnia rankingach szkół wyższych i absolwentów programów. Każdego roku, przeglądu ich ponad 1400 uczelni i publikuje listę najlepszych programów dla absolwentów w edukacji, biznesu, prawa, inżynierii i medycyny. Opierają one w rankingach na danych zebranych ekspertyz dotyczących jakości programów oferowanych przez szkoły oraz wskaźników statystycznych wykorzystywanych do mierzenia jakości szkół w sprawie badań, wykładowców i studentów. Badania prowadzone są na temat różnych programów i specjalistów w danej dziedzinie. Oto, jak znaleźć najlepsze programy doktoranckie w kraju.

Rankingi są na kategorie według różnych dyscyplin, w tym programów akademickich, regionów i nowych uczelni. Lista rankingu doktorantów można kupić w formie wydruku lub przeglądać na stronie internetowej US News and World Report: grad-schools.usnews.rankingsandreviews.com

Oprócz rankingu, można także znaleźć informacje o tym, jak rankingi prowadzone były. Istnieją również linki do której można uzyskać ogólne informacje o dopuszczeniu absolwentem szkoły, informacji testowej i innych artykułów na temat szkół i programów zawartych w ankiecie.

Strona PhDs.org, graduate-school.phds.org zapewnia inny ranking programów uniwersyteckich. Programy doktoranckie są uszeregowane według tego, co jest priorytetem, a to, co jest dla Ciebie ważne. Po prostu wejście, co chcesz, aby znaleźć się w szkole absolwent, a witryna generuje ranking wydziałów uniwersyteckich, które zapewniają optymalny przebieg.

Dane dotyczą nie tylko informacji o tym, jak dobre oferowane programy są ale statystyki podane są w szkołach, w których absolwenci łatwo znaleźć pracę. Strona pozwala na wyszukiwanie i ranga co najmniej 23.509 programy z około 2356 uniwersytetów. Dostarczone dane zostały zebrane z National Research Council, National Science Foundation i National Center for Education Statistics.

Princeton Review publikuje także coroczne przeglądy i rankingi programów podyplomowych. Programy doktoranckie są uporządkowane według kategorii, które zawierają dane demograficzne, naukowców, jakość życia i stron. Rankingi z absolwentów programu również można znaleźć wartości lub regionu. Kopia rankingu można kupić lub znaleźć na tej stronie internetowej: princetonreview.com. Strona zawiera linki do każdego z profili szkoły, w tym danych statystycznych i informacji na temat uczniów szkół ", warunkach rekrutacji i wykładowców.

National Research Council (NRC) przeprowadziła badania Badania-Doktorat Programy w USA Możesz przeglądać swoje rankingi i rankingi topowych studiów doktoranckich w USA przez dział na swojej stronie internetowej:
whichuniversitybest.blogspot.com.

Decydenci dla szkolnictwa wyższego, fundacji badawczych i naukowych uznały badanie przeprowadzone w jednym z najbardziej wszechstronnych i niezawodnych sposobów pomiaru programów doktoranckich w amerykańskich uniwersytetach.

Przed zapisaniem się studiów doktoranckich rozważenia, jeśli chcesz regularnie uczęszczać na zajęcia lub zarejestrować się w programie doktora online lub na odległość. Starannie wybrać szkołę doktora i doktora edukacji oferowane. Wyszukaj i opisz rankingach szkolne online lub uzyskać wydruk rankingach publikowanych. Jeśli to możliwe, pracownicy wywiadu lub studentów, którzy wzięli kurs i spędzić trochę czasu, aby znaleźć najlepszy kurs naukowy doktora, który pasuje do priorytetu.