grsail.com

Jak znaleźć pracę w księgowości: Szukaj Kariera Rachunkowości

Jak znaleźć pracę w księgowości: Szukaj Kariera Rachunkowości

Kiedy rozpocząć poszukiwania pozycji w dziedzinie rachunkowości, należy najpierw ustalić, co jest najlepszym obszarem dostosowane do doświadczenia i wykształcenia. Dostępnych jest wiele karier w rachunkowości, które należy badań przed podjęciem decyzji.

Istnieje wiele dziedzin, w których się specjalizujemy, od przygotowania podatkowego do zarządzania świadczeń. Księgowi mogą również uczestniczyć w takich działaniach, jak należności, który jest odpowiedzialny za wszystkie przepływy środków pieniężnych pochodzących w działalności gospodarczej, a rachunki do zapłacenia, która kontroluje wszystkie pieniądze, pozostawiając firmę, a także wynagrodzenia, łączenie / strategię przejęć i sporządzenie sprawozdania finansowego. Obszar, w którym można wybrać do pracy będzie zależeć w dużej mierze od wykształcenia i wcześniejszego doświadczenia pracy. Oto jak zacząć szukać:

 1. Po pierwszym uruchomieniu z, prawdopodobnie będziesz musiał zacząć od bardzo podstawowego pozycji entry-level. Pozycje takie jak urzędników księgowych i audytorów może być świetnym sposobem, aby dowiedzieć się o działalności gospodarczej od podstaw. Urzędnicy rachunkowości zwykle pracują w korporacji i obsługi zadań, takich jak przetwarzanie faktur i wydawania płatności, odbioru i przetwarzania płatności gotówkowych od klientów i przygotowanie zapasowej dokumentacji do budżetów, planowania finansowego i kontroli. Audytorzy zazwyczaj pracują dla niezależnej firmy, który jest zatrudniony przez firmy, aby sprawdzić dokładność swoich księgach i sprawozdaniu finansowym. Audyt polega zazwyczaj dużo podróży i ciągłe zmiany, jak będziesz pracował w innej firmie, co kilka tygodni.
 2. Jeśli masz trochę więcej doświadczenia, może być zakwalifikowany do pozycji w budżecie lub przygotowania analizy sprawozdania finansowego. Te typy pozycji są zazwyczaj znane jako księgowi finansowych lub kadrowych. Aby zakwalifikować się do takiej pozycji, trzeba co najmniej tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości lub pole ściśle związane. W wielu przypadkach może nie być nawet udzielił wywiadu bez magistra, jak również.
 3. Najwyższy poziom obejmuje rachunkowości zarządczej. Należą comptrollers, menedżerom i podskarbich. Większość pozycji z tego poziomu będzie wymagało wcześniejszego doświadczenia menedżerskie, magistra lub doktora rachunkowości lub finansów oraz bogate doświadczenia księgowego. Jak również zarządzanie działem księgowości / finansów z korporacji, pozycje te będą obejmować ściśle współpracuje z innymi działami, a także do opracowania biznes planów, przygotowanie rocznych budżetów i analiza umów.
 4. W przypadku pracy w korporacji nie jest twoja filiżanka herbaty, można rozpocząć własny biznes. Najbardziej udane samodzielnych księgowych to Biegłych Księgowych (CPA), który jest programem, który jest równoważny stopień magistra. CPA przygotowanie deklaracji podatkowych dla osób fizycznych, a także może doradzić finansowe dla swoich klientów.
 5. Po ustaleniu, jaki rodzaj pracy chcesz osiągnąć, trzeba wiedzieć, gdzie zacząć szukać. Pierwszą rzeczą, którą musisz zdecydować, czy są gotowi do przeprowadzki do właściwej pozycji. Będziesz poruszać się po drabinie korporacyjnej szybciej, jeśli są chętni, aby przejść do nowego obszaru, gdy nadarzy się okazja. Jednak to wymaga dużo osobistego poświęcenia. Ponadto, jeśli współmałżonek jest zadowolony z jego pracy, mogą nie być gotowi, aby przejść każdym razem zadanie tego wymaga.
 6. Jeśli chcesz zatrzymać się w tym samym obszarze, rozpocząć wyszukiwanie, składając swoje CV do wszystkich dużych przedsiębiorstw w społeczności, która posiada dział księgowości / finansów. Nawet jeśli nie mają obecnie żadnych otworów, mogą zachować swoją aplikację w pliku na okres do jednego roku. Pamiętaj, aby zadzwonić z wyprzedzeniem, aby dowiedzieć się właściwego protokołu składania CV. Jeśli wymagane, aby włączyć w CV osobiście, ubierać część - koszulę na guziki, krawat i spodnie sukienka dla facetów i strój spodnie, koszulę i marynarkę dla pań. Nawet jeśli wiesz, że dress code firma jest biznes na co dzień, to zawsze lepiej, aby zaważyć na ostrożności. Ponadto, upewnij się, że CV jest tak profesjonalne, jak to możliwe i zawiera wszystkie informacje, które są istotne dla pozycji. W celu uzyskania wskazówek na przygotowanie CV, odwiedź stronę internetową wznowienia Ford szkoły.
 7. Innym aleja może przynieść szybki efekt jest do zapoznania się z lokalnej gazety. Większość miejsc pracy księgowych, które są wymienione w ogłoszeniach są tylko entry-level, ale znowu, może to być świetny sposób, aby dowiedzieć się o działalności gospodarczej. Jeśli jesteś gotów ciężko pracować, to nie ma zazwyczaj bardzo długo, aby poruszać się w górę po szczeblach kariery do stanowiska wyższego poziomu. Zawsze przedstawić profesjonalne CV w korzystny sposób, czy to jest pocztą, e-mailem lub osobiście.
 8. Jeśli jesteś w stanie przeprowadzić, aby znaleźć idealne stanowisko księgowego, możesz sprawdzić na stronie internetowej, takich jak Monster.com lub CareerBuilder. Strony te oferują ogromną różnorodność stanowisk, od podstawowych aż do poziomu zarządzania. Możesz szukać pozycji, która pasuje do kwalifikacji i doświadczenia, i zdecydować, które z nich chcesz się ubiegać. Możesz skontaktować się z firmą, w którym jesteś zainteresowany przez telefon lub e-mail.
 9. Twoja Alma Mater może być również doskonałym źródłem informacji. Wiele firm, które posiadają listy uczelnie absolwentom otwartych pozycji księgowych, a także mogą mieć katalog z absolwentów, którzy są gotowi pomóc w znalezieniu innych absolwentów pozycji księgowych.
 10. Jeśli szukasz pozycji na poziomie zarządzania, najlepiej może zarejestrować się w agencji Headhunter. Takie agencje rekrutacji kandydatów na stanowiska kierownicze w biznesie, a następnie zaplanować niezbędne wywiady, organizacji podróży i na ogół działają jako podróży -between zarówno dla firmy i kandydata. Aby zlokalizować biuro zarządzania-rekrutacji blisko ciebie, przeszukać stronę Headhunters Directory.

Czy szukasz starszych lub wejścia zatrudnienia poziomie, te wskazówki mogą pomóc. Bez względu na to, jakie stanowisko chcesz znaleźć, być otwarci. Wielkie edukacji z zakresu finansów i edukacji od szkoły online jest dobrym miejscem do rozpoczęcia, ale twoje doświadczenie i zainteresowania ostatecznie poprowadzić swoją karierę. Pamiętaj, że prawie każda pozycja może być okazją, aby uzyskać stopę w drzwi, a stamtąd, jesteś ograniczony tylko przez swoją zdolność i jak bardzo jesteś gotów do pracy!

Szybkie porady:

 • Uzyskać odpowiednie wykształcenie przed ubiegania się o stanowisko księgowego. To dobry pomysł, aby uzyskać przynajmniej tytuł dwuletni.