grsail.com

Jak znaleźć pracę w kopalni

Jeśli myślałeś, że prace górnicze węgla były już do przeszłości, w czasach współczesnych, to myślałem źle. Jednak warunki pracy, normy bezpieczeństwa i urządzenia używane są zdecydowanie lepsze w porównaniu do pierwszej połowy XX wieku. Odnosi się to również z rodzajami dostępnych miejsc pracy w kopalni węgla kamiennego. Wymienione tutaj jest kilka przydatnych informacji o tym, jak znaleźć pracę w kopalni.

Szkolenia i Edukacja. Na podstawowym poziomie wejścia, nie ma formalnego lub określony edukacja zostać górnikiem. Większość szkoleń znajduje się na stanowisku pracy. Jednak, jak można iść w górę w hierarchii, staje się konieczne, edukacja i szkolenia techniczne. Rodzaj szkoleniowych i edukacyjnych kwalifikacji wymaganych zależy od dokładnego oznaczenia. Specjalista pracy, takie jak geologów, inżynierów górniczych, itp, wymagają na minimum do bachelorâ stopni € ™ s geologii, górnictwa i innych powiązanych segmentów. Do zadań odnoszących się do sprzedaży i marketingu, zasobów ludzkich, finansów i księgowości, itp, regularne kwalifikacje, takie jak stopień, akredytacji lub certyfikacji dotyczy. Wyższy poziom kwalifikacji, takich jak tytuł magistra wzrośnie ONEA € ™ s szanse zdobycia zatrudnienia na tych stanowiskach. Wszystkie pozycje, z entry-level i wyżej, wymaga pewnego szkolenia i certyfikacji w sprawach takich jak BHP, niebezpiecznych standardów pracy, etc.

Oczekiwania płacowe. Kadr dla gospodarki są zwykle wypłacane stawki godzinowej, w zależności od stażu pracy. Obecna średnia płaca wynosi około 21 dolarów, zarobki danej noviceâ € ™ s są $ 10- $ 20, twój maksymalnie 5 lat doświadczenia, poziom płac jest 18- $ 25 dolarów i pracowników z ponad 10-letnim doświadczeniem, godzinowa stawka płacy $ 20 - 28 dolarów.

Wynagrodzenia entry-level dla nazw, takich jak inżynierów bezpieczeństwa i projektowych i powyżej są wokół 40,000- $ 45,000 dolarów; do pracy doświadczenie do 5 lat, jest 45,000- $ 65,000 dolarów, a od 10 lat wzwyż, pensje wahają się między 60.000 dolarów i 120.000 dolarów. Inżynier wydobycie może rozpocząć się w 60.000 dolarów i można zarobić nawet do 100.000 dolarów z doświadczeniem 10 lat i więcej. Geolog może zarobić między 40.000 dolarów i 90.000 dolary.

. Praca wydobycie Niektóre z typowych zadań górniczych są: pracownicy pit, cięcia i kierowania operatorów maszyn, wiertarki, inżynierów bezpieczeństwa, inżynierów projektu, inżynierów górniczych, kopalni inspektorów, inspektorów, geolodzy, koordynatorów BHP i konsultantów, którzy pracują niezależnie górnicze lub są na kopalni companyâ € ™ s płac.

. Znalezienie miejsca pracy Oto niektóre z metod, dzięki której możesz znaleźć pracę w kopalni węgla kamiennego:

  • Zwrócić się bezpośrednio do przedsiębiorstw górniczych
  • Ogłoszenia o pracę w lokalnych gazetach
  • Agencje pośrednictwa pracy Górnictwo
  • Online portale rekrutacyjne, takie jak CareerBuilder.com, Monste.com itp

Informacje wymienione w tym artykule zapewnia podstawowe założenia o tym, jak znaleźć pracę w kopalni. Słowo mądrości choć obecnie wydobycie węgla nie jest dokładnie opcja â € ~hotâ € ™ kariery, biorąc pod uwagę obecną sytuację gospodarczą, wyczerpywania zasobów węgla oraz popytu na używanie czystych i odnawialnych źródeł energii, takich jak energia wiatrowa i słoneczna , Ponadto, jest to jedno z najbardziej niebezpiecznych miejsc pracy na Ziemi, nie mówiąc już o â € ~dirtiestâ € ™ jednym.